Організація CSIRO, яка займається проведенням досліджень, Університет Бата, а також Університет Британської Колумбії презентували новий засіб, який допоможе в боротьбі проти грипу.
Вчені змогли підтвердити, що даний препарат може запобігти поширенню різних штамів недуги за допомогою використання лабораторних моделей. Про це повідомляють іноземні ЗМІ, передає УНН.
Препарат виконував своє призначення навіть в тих випадках, коли його використовували проти тих штамів, що є резистентними. Створили його завдяки фахівцеві Дженні Маккімм-Брешкіну. В результаті роботи цієї людини був створений механізм резистентності вірусу грипу, а також оновлені ліки.
Препарат прикріплюється до вірусу грипу в спеціальному місці, яке є у різних штамів. Це дозволяє прийти до висновку про те, що ліки зможуть боротися навіть з тими штамами, які ще не з'явилися.
Грузія визначилась із новим послом в УкраїніГрузинська влада уже визначилась з новим представником країни в Україні, яким має стати Михаїл Уклеба.
Право обжаловать «языковой» закон правозащитник будет отстаивать в ЕвросудеДнепродзержинский правозащитник Виталий Куприй обратился в Европейский суд по правам человека с жалобой о невозможности обжаловать на Украине «языковой» законопроект.
| Про призначення А. Андрієнка головою Лисянської районної державної адміністрації Черкаської області, Президент УкраїниРозпорядження Президента України Призначити АНДРІЄНКА Артема Олеговича головою Лисянської районної державної адміністрації Черкаської області. Президент України
До уваги водіїв! Штормове попередження!За інформацією Гідрометцентру, на території України поки що утримається дощова погода. 30 червня на більшій частині країни грози, в окремих районах шквали 15-20 м/с і град; на півночі Лівобережжя, ...
|