Минулий тиждень для інспекторів ДАІ Подільського району Києва видався доволі неспокійним.
Так у вівторок, 12 лютого на початку п’ятої години ранку, наряд ДАІ, що здійснював нагляд за дорожнім рухом на проспекті Свободи, звернув увагу на автомобіль «Ford Mondeo». При появі міліцейської машини керманич автівки несподівано збільшив швидкість та почав втікати. Розпочалося переслідування. Лише на бульварі Лесі Українки, інспектори ДАІ наздогнали та змогли зупинити автомобіль з номерними знаками республіки Естонії.
З’ясувалось, що 23-річний киянин, керував цим автомобілем напідпитку. А до всього він не зміг надати документи на авто. Зрештою це і не дивно, бо машина йому не належала і знаходилася в розшуку. Було з’ясовано, що затриманий «Ford Mondeo» викрадено напередодні з однієї зі станцій технічного обслуговування, яка знаходиться на вулиці Світлицького. Чому чоловік сів за кермо напідпитку, і як взагалі опинився за кермом краденої автівки встановить слідство.
Ще один випадок стався, за кілька днів, 14 лютого. Автопатруль Подільського району, що ніс службу по нагляду за дорожнім рухом на вулиці Заводській, зупинив «Porsche Cayenne» з державними знаками республіки Німеччина. Стало відомо, що цей престижний позашляховик було викрадено кілька днів тому. На місце одразу ж було викликана слідчо-оперативна група.
Було встановлено, що за кермом цього авто знаходився 29-річний працівник однієї з СТО. Представник автосервісу пояснив, що авто викрав та хотів її переставити в інше місце, аби потім вигідно продати.
Для з’ясування всіх обставин водіїв затримали і доставили до Подільського райуправління міліції.
Електронні черги вже у модіУряд виділив понад 14,8 мільйона гривень на завершення створення матеріально-технічної бази для держреєстрації речових прав на нерухоме майно. Зокрема ці кошти будуть використані на придбання ...
куповану на Оптовому ринку електроенергії України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиЩодо затвердження на липень 2013 року сум коригування платежів ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом за електричну енергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України
| а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «Фондова компанія «Трансферт», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «Фондова компанія «Трансферт»
Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів та внесення змін до реєстраційних матеріалів Відповідно до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" ( 123/96-ВР ), пункту 5 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів( 376-2005-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2005 року № 376, на підставі результатів експертизи реєстраційних матеріалів лікарських засобів та контролю якості тих, що подані на державну реєстрацію, проведеної ДП "Державний експертний центр МОЗ України", висновків щодо ефективності, безпечності та якості лікарського засобу, рекомендації його до державної реєстрації (перереєстрації) та внесення змін до реєстраційних матеріалів НАКАЗУЮ:
|