Президент України Віктор Янукович та прем’єр-міністр Республіки Індія Манмохан Сінгх домовилися активізувати співпрацю з питань боротьби з міжнародним тероризмом, транскордонною злочинністю, піратством, кліматичними змінами та нелегальною міграцією, повідомляє прес-служба глави держави.
«Ми домовилися поглибити взаємодію між Україною та Індією в Організації Об’єднаних Націй та на інших міжнародних майданчиках.
Сьогодні нами було суттєво розширено двосторонню договірно-правову базу, яка поповнилися низкою угод, зокрема щодо надання взаємної правової допомоги, співпраці у науково-технічній сфері, галузях ядерної безпеки та охорони здоров’я», — сказав Президент.
Президент України Віктор Янукович та прем’єр-міністр Республіки Індія Манмохан Сінгх відзначили значне збільшення двостороннього товарообігу, який у 2011 році сягнув найвищої позначки за всю історію існування українсько-індійських відносин — майже три мільярди доларів США.
Украина и Шри-Ланка подпишут Соглашение об избежании двойного налогообложения18 сентября на заседании Кабинета Министров Украины был принят проект распоряжения КМУ «О подписании Соглашения между правительством Украины и правительством Демократической Социалистической ...
Про реєстрацію кандидата у народні депутати України, висунутого Соціал-демократичною партією України (об’єднаною), Центральна виборча комісіяПро реєстрацію кандидата у народні депутати України, висунутого Соціал-демократичною партією України (об’єднаною) До Центральної виборчої комісії надійшла заява Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) та інші документи щодо реєстрації кандидата у народні депутати України, висунутого 7 серпня 2012 року на ХХІII з’їзді цієї партії, в одномандатному виборчому окрузі № 97.
| Завершился суд над участниками «Врадиевского» палаточного городка на Майдане НезависимостиСуд над участниками акции против произвола милиции, которых вчера задержали на Майдане Независимости, завершился.
Урок безпеки по-львівські: для старшокласників тест із Правил дорожнього руху, першачкам – «шпаргалки»Напередодні зимових канікул правоохоронці вирушили у школи, аби нагадати дітям правила безпечної поведінки на дорозі.
|