Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Привет!

Ваш интернет проект не лучший друг - этот интернет портал, - родственник для всех, кто живёт актуальными идеями!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Висновок уповноваженого органу за результатами здійснення моніторингу державних закупівель, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  1. 21.11.2012  № 3303-04/44035-08
  2. Управлінню капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації вул. Шишкарівська, 9, м. Суми, 40000 Державній казначейській службі України вул. Бастіонна, 6, м. Київ, 01601 Антимонопольному комітету України вул. Урицького, 45, м. Київ, 03680

    Висновок уповноваженого органу за результатами здійснення моніторингу державних закупівель

    Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (далі — Мінекономрозвитку) відповідно до пунктів 3, 3-1, 4, 5 частини другої статті 8 Закону України "Про здійснення державних закупівель"( 2289-17 ) (зі змінами) (далі — Закон) та Порядку здійснення моніторингу державних закупівель( z1377-11 ), затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 19.10.2011 № 155, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.12.2011 за № 1377/20115 (далі — Порядок), проведено моніторинг закупівлі за державні кошти робіт з будівництва лікувально-терапевтичного корпусу центральної районної лікарні, смт Велика Писарівка (оголошення № 298870 в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" від 03.10.2012 № 115/6 (717/6)), Управлінням капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації (далі — Замовник) за процедурою закупівлі в одного учасника у товариства з обмеженою відповідальністю "Спецтехстрой" (далі — ТОВ "Спецтехстрой").

    I. Дата початку здійснення моніторингу: 08.10.2012.

    II. Вид моніторингу: за ініціативою Мінекономрозвитку (лист-повідомлення Мінекономрозвитку від 08.10.2012 № 3303-04/37740-08).

    III. Питання, за якими здійснювався моніторинг: наявність підстав для застосування Замовником процедури закупівлі в одного учасника відповідно до абзацу третього пункту 1.5 Порядку( z1377-11 ).

    IV. Результати здійснення моніторингу:

    На підставі наданих Замовником копій матеріалів для здійснення моніторингу встановлено наступне.

    Рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника будівництва лікувально-терапевтичного корпусу центральної районної лікарні, смт Велика Писарівка, оформлене протоколом засідання комітету з конкурсних торгів Замовника від 24.09.2012 № 23.

    У пункті 5 обґрунтування застосування процедури в одного учасника (далі — обґрунтування) вказано, що умовою застосування процедури закупівлі в одного учасника є пункт 8 частини другої статті 39 Закону ( 2289-17 ), а саме: необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не включених у початковий проект, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за умови, що договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, якщо такі роботи технічно чи економічно пов'язані з головним договором.

    Відповідно до пункту 7 обґрунтування документом, що підтверджує наявність умови застосування даної процедури закупівлі, є обґрунтування необхідності додаткових робіт ТОВ "Номакпроект" від 24.09.2012.

    Водночас надані для здійснення моніторингу матеріали не містять підтвердження інформації, що саме ТОВ "Номакпроект" є автором проекту будівництва лікувально-терапевтичного корпусу центральної районної лікарні, смт Велика Писарівка.

    Крім того, обґрунтування необхідності додаткових робіт ТОВ "Номакпроект" від 24.09.2012 не містить вихідних реквізитів документа, а також відповідних реквізитів юридичної особи (печатка, бланк підприємства тощо), що унеможливлює його ідентифікацію.

    Слід зазначити, що відповідно до частини першої статті 20 Закону ( 2289-17 ) основною процедурою закупівлі є відкриті торги. Відповідно до частини другої статті 39 Закону процедура закупівлі в одного учасника застосовується замовником як виняток.

    Звертаємо увагу на те, що винятковість процедури закупівлі в одного учасника, на відміну від інших процедур закупівлі, потребує максимального обґрунтування та об'єктивного документального підтвердження необхідності застосування цієї процедури як єдино можливої в конкретному випадку за умов, визначених частиною другою статті 39 Закону( 2289-17 ).

    При цьому рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника Замовником має бути обґрунтованим та документально підтвердженим.

    V. Висновок за результатами здійснення моніторингу:

    За результатами здійснення моніторингу Мінекономрозвитку вважає, що вищевказана процедура закупівлі в одного учасника застосована Замовником без наявності умови застосування процедури закупівлі в одного учасника, передбаченої пунктом 8 частини другої статті 39 Закону( 2289-17 ).

    VI. Рекомендації за результатами здійснення моніторингу:

    За результатами здійсненого моніторингу Мінекономрозвитку рекомендує усунути вказані порушення та недопускати їх у майбутньому.

    У разі неможливості їх усунення Міністерство пропонує провести процедуру закупівлі з дотриманням вимог Закону( 2289-17 ).

    Директор департаменту державних закупівель та державного замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

    Б. М. Горбанський

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Кабінет Міністрів України

    Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку транспортних засобів внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту

    Про затвердження змін до Порядку застосування до аудиторів (аудиторських фірм) стягнень за неналежне виконання професійних обов'язків, Аудиторська палата України

    Про затвердження змін до Порядку застосування до аудиторів (аудиторських фірм) стягнень за неналежне виконання професійних обов'язків Керуючись Законом України "Про аудиторську діяльність" від 22.04.93 р. № 3125-XII( 3125-12 ), Аудиторська палата України (далі — АПУ) ВИРІШИЛА:

    Про форми виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року для голосування в одномандатних виборчих округах, Центральна виборча комісія

    Про форми виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року для голосування в одномандатних виборчих округах Відповідно до пункту 12 частини другої статті 30( 4061-17 ), частин першої — шостої статті 80 Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11-13( 1932-15 ), пунктом 9 статті 19( 1932-15 ), частиною другою статті 27 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

    Про скасування наказів Міністерства від 13.11.2012 № 1277 і № 1278, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

    Про скасування наказів Міністерства від 13.11.2012 № 1277 і № 1278 1. Скасувати накази Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.11.2012 № 1277( v1277731-12 ) "Про затвердження форми реєстраційної картки інвестиційної пропозиції, інвестиційного проекту" і від 13.11.2012 № 1278( v1278731-12 ) "Про затвердження форми експертного висновку щодо економічної ефективності проектної (інвестиційної) пропозиції або інвестиційного проекту".

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb