Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Огромное спасибо всем, кто работал над созданием сайта. Ваш портал,действительно, на сегодняшний день - единственный в своем роде. Хорошо, что есть такие так необходимые всем интернет сайты. Этот портал весьма прост в использовании. На нем здорово отдыхать - просто, удобно,быстро.

Вы супер!!! Все что делаете для всех пользователей вне всякого сомнения- очень важно!!!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Висновок уповноваженого органу за результатами здійснення моніторингу державних закупівель, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  1. 21.11.2012  № 3303-04/44035-08
  2. Управлінню капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації вул. Шишкарівська, 9, м. Суми, 40000 Державній казначейській службі України вул. Бастіонна, 6, м. Київ, 01601 Антимонопольному комітету України вул. Урицького, 45, м. Київ, 03680

    Висновок уповноваженого органу за результатами здійснення моніторингу державних закупівель

    Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (далі — Мінекономрозвитку) відповідно до пунктів 3, 3-1, 4, 5 частини другої статті 8 Закону України "Про здійснення державних закупівель"( 2289-17 ) (зі змінами) (далі — Закон) та Порядку здійснення моніторингу державних закупівель( z1377-11 ), затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 19.10.2011 № 155, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.12.2011 за № 1377/20115 (далі — Порядок), проведено моніторинг закупівлі за державні кошти робіт з будівництва лікувально-терапевтичного корпусу центральної районної лікарні, смт Велика Писарівка (оголошення № 298870 в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" від 03.10.2012 № 115/6 (717/6)), Управлінням капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації (далі — Замовник) за процедурою закупівлі в одного учасника у товариства з обмеженою відповідальністю "Спецтехстрой" (далі — ТОВ "Спецтехстрой").

    I. Дата початку здійснення моніторингу: 08.10.2012.

    II. Вид моніторингу: за ініціативою Мінекономрозвитку (лист-повідомлення Мінекономрозвитку від 08.10.2012 № 3303-04/37740-08).

    III. Питання, за якими здійснювався моніторинг: наявність підстав для застосування Замовником процедури закупівлі в одного учасника відповідно до абзацу третього пункту 1.5 Порядку( z1377-11 ).

    IV. Результати здійснення моніторингу:

    На підставі наданих Замовником копій матеріалів для здійснення моніторингу встановлено наступне.

    Рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника будівництва лікувально-терапевтичного корпусу центральної районної лікарні, смт Велика Писарівка, оформлене протоколом засідання комітету з конкурсних торгів Замовника від 24.09.2012 № 23.

    У пункті 5 обґрунтування застосування процедури в одного учасника (далі — обґрунтування) вказано, що умовою застосування процедури закупівлі в одного учасника є пункт 8 частини другої статті 39 Закону ( 2289-17 ), а саме: необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не включених у початковий проект, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за умови, що договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, якщо такі роботи технічно чи економічно пов'язані з головним договором.

    Відповідно до пункту 7 обґрунтування документом, що підтверджує наявність умови застосування даної процедури закупівлі, є обґрунтування необхідності додаткових робіт ТОВ "Номакпроект" від 24.09.2012.

    Водночас надані для здійснення моніторингу матеріали не містять підтвердження інформації, що саме ТОВ "Номакпроект" є автором проекту будівництва лікувально-терапевтичного корпусу центральної районної лікарні, смт Велика Писарівка.

    Крім того, обґрунтування необхідності додаткових робіт ТОВ "Номакпроект" від 24.09.2012 не містить вихідних реквізитів документа, а також відповідних реквізитів юридичної особи (печатка, бланк підприємства тощо), що унеможливлює його ідентифікацію.

    Слід зазначити, що відповідно до частини першої статті 20 Закону ( 2289-17 ) основною процедурою закупівлі є відкриті торги. Відповідно до частини другої статті 39 Закону процедура закупівлі в одного учасника застосовується замовником як виняток.

    Звертаємо увагу на те, що винятковість процедури закупівлі в одного учасника, на відміну від інших процедур закупівлі, потребує максимального обґрунтування та об'єктивного документального підтвердження необхідності застосування цієї процедури як єдино можливої в конкретному випадку за умов, визначених частиною другою статті 39 Закону( 2289-17 ).

    При цьому рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника Замовником має бути обґрунтованим та документально підтвердженим.

    V. Висновок за результатами здійснення моніторингу:

    За результатами здійснення моніторингу Мінекономрозвитку вважає, що вищевказана процедура закупівлі в одного учасника застосована Замовником без наявності умови застосування процедури закупівлі в одного учасника, передбаченої пунктом 8 частини другої статті 39 Закону( 2289-17 ).

    VI. Рекомендації за результатами здійснення моніторингу:

    За результатами здійсненого моніторингу Мінекономрозвитку рекомендує усунути вказані порушення та недопускати їх у майбутньому.

    У разі неможливості їх усунення Міністерство пропонує провести процедуру закупівлі з дотриманням вимог Закону( 2289-17 ).

    Директор департаменту державних закупівель та державного замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

    Б. М. Горбанський

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    СБУ получит новое здание в Киеве

    Правительство Украины согласовало передачу в государственную собственность здания по ул. Красноармерской, 96 в Шевченковском районе Киева.

    Про внесення змін до додатка 3 до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 131, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про внесення змін до додатка 3 до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 131 Відповідно до Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу»( 2467-17 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з транспортування, розподілу, постачання, закачування, зберігання та відбору природного газу( v1384227-11 ), затвердженого постановою НКРЕ від 28.07.2011 № 1384, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Українці віддають перевагу доларовим вкладам

    На 1 січня 2013 року на депозитах приватних осіб у банках України було розміщено 369,264 млрд грн, що на 59 млрд, або на 19% більше, ніж було на початок 2012 року, повідомляє Нацбанк.

    Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 грудня 2011 року № 1774, Міністерство фінансів України

    Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 грудня 2011 року № 1774 У зв'язку з прийняттям Закону України від 12 січня 2012 року № 4318 ( 4318-17 ) "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" НАКАЗУЮ:

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb