МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
11.09.2012 № 31-07230-16/23-8429/5829Щодо службових відряджень
Міністерство фінансів <...> розглянуло листа щодо службових відряджень і повідомляє.
Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон( z0218-98 ), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98 р. № 59 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17.03.2011 р. № 362), направлення працівника підприємства, установи та організації, що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів (далі — підприємство), у відрядження здійснюється керівником цього підприємства або його заступником і оформляється наказом (розпорядженням).
Також згідно з вказаною Інструкцією( z0218-98 ) керівники підприємств питання щодо відшкодування своїх витрат на найм житлових приміщень, що перевищують граничні суми, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. № 98( 98-2011-п ), та щодо витрат на проїзд у м'якому вагоні, суднами морського та річкового транспорту, повітряним транспортом за квитками 1-го класу та бізнес-класу вирішують особисто.
Враховуючи зазначене, питання щодо прийняття рішення про здійснення відрядження головним лікарем обласної станції переливання крові та відшкодування йому витрат на найм під час відрядження житлового приміщення, що перевищують граничні суми, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. № 98( 98-2011-п ), повинні вирішуватися ним особисто.
Одночасно зазначаємо, що рішення щодо відшкодування вищевказаних витрат на відрядження має ґрунтуватися на принципі ефективного використання бюджетних коштів.
Заступник Міністра
С. Рибак
Визнання недійсним заповітуПриклад розгляду Судовою палатою справи про визнання заповіту та свідоцтва про право власності на спадщину частково недійсним
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 15.11.2012 № 1470, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 15.11.2012 № 1470 Відповідно до Законів України «Про електроенергетику»( 575/97-ВР ) та «Про теплопостачання»( 2633-15 ), Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», постанов НКРЕ від 12 жовтня 2005 року № 896( v0896227-05 ) «Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС, АЕС та на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії» та від 12 жовтня 2005 року № 898( v0898227-05 ) «Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Судебный адвокат в Дарницком судеЧем может помочь судебный адвокат в Дарницком суде при подготовке искового заявления, подаче его в суд.
Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Бевзенка В.Ф., Центральна виборча комісіяПро відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Бевзенка В. Ф. До Центральної виборчої комісії 9 серпня 2012 року надійшла заява разом з іншими документами Бевзенка Валерія Федоровича щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 60 у порядку самовисування.
|