У США в 22-й раз пройшла церемонія вручення Антинобелівської премії, яку ще називають Шнобелівською. Її присуджують за найбільш непотрібні або ж сумнівні досягнення в науці, передає ТСН з посиланням на Газета.Ru та Росбалт.
Цього року одним із призерів став російський учений Ігор Петров із компанії SKN Челябінської області. Розробка інженера дозволяє перетворювати невикористані запаси вибухівок на алмази.
Антинобеля отримали також голландські вчені за відповідь на питання, чому Ейфелева вежа здається меншою, якщо дивитися на неї, нахиляючи голову вліво.
Японські вчені отримали приз за створення пристрою, який дозволяє заткнути балакучу людини, дезорієнтувавши її мозок.
Нейрофізики із США вважають, що дуже важливо для науки знати, яка активність головного мозку в мертвого лосося, для чого створили спеціальне обладнання і були оцінені організаторами конкурсу.
Шнобеля отримали і співробітники Університету Каліфорнії, що шукали причини розплескування чашки кави під час ходьби.
Їхні американські колеги отримали нагороду за дослідження, які допомогли виявити, що шимпанзе можуть впізнавати своїх родичів за виглядом їх спин.
Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2013 року "Про Державну комплексну програму реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року", Президент УкраїниУказ Президента України Відповідно до статті 107 Конституції України( 254к/96-ВР ) постановляю: 1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2013 року "Про Державну комплексну програму реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року" (додається, цілком таємно).
| Про затвердження Змін до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, Міністерство юстиції УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 листопада 2013 р. за № 1897/24429 Про затвердження Змін до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців
Щодо надання інформації (стосовно розрахунку витрат палива при комбінованому виробництві теплової та електричної енергії), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиШ-т Т. В. Щодо надання інформації Шановна Ш-т Т. В.! Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розглянула Ваш запит на інформацію від 17.07.2013 та в межах компетенції повідомляє.
|