До 29 серпня, в Україні очікується різке погіршення погодних умов. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Українського гідрометеорологічного центру МНС України Анатолій Прокопенко, інформує прес-служба міністерства.
28 серпня дощова погода з небезпечними гідрометеорологічними явищами збережеться в центральних, східних та південних областях. Очікуються місцями сильні зливи, грози, можливе випадання граду та шквали 17-22 м/с, а у південній частині, центральних областях та на сході — 25-30 м/с. Температура повітря вночі знизиться до +9…+16, у південній частині та східних областях — +17..+22. Вдень температура повітря не буде перевищувати +15…+20, лише на сході та півдні стовпчики термометра покажуть +24…+30. Натомість у західних областях синоптики обіцяють погоду без істотних опадів.
29-31 серпня дощовий циклон почне поступово переміщуватись на Схід, внаслідок чого, короткочасні грозові дощі, місцями зливи, збережуться лише у східній частині України. На решті території — без істотних опадів. Температура повітря дещо знизиться вночі до +6…+12, на півдні Лівобережжя та у Криму — +13…+19. Вдень — +17…+23. В Одеській, Миколаївській та Закарпатській областях — +21…+27.
Окремо Анатолій Прокопенко зауважив, що на початок навчального року, 1 вересня, в Україні буде переважно без опадів. Температура вночі складатиме +9…+15, вдень +22…+27.
Загалом 1-5 вересня в Україні буде сухо. Лише 5-7 вересня в Україні можливі короткочасні дощі. Температура повітря вночі буде коливатись від +8 до +15, вдень — +18…+23. На узбережжі морів вночі -+15…+21, а вдень — +22…+27.
В.Янукович призвал активизировать работу по имплементации принятых законовПрезидент Украины Виктор Янукович призвал Кабинет Министров Украины активизировать работу по имплементации уже принятых законов, подзаконных и нормативных актов, особенно тех, которые касаются ...
Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами) та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 02.10.2012 № 1367 НАКАЗУЮ:
| Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 13.09.2012 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 167, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 167 Відповідно до Законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ) та Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», до Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації( v0983227-02 ), затвердженої постановою НКРЕ від 04.09.2002 № 983, та Процедури встановлення та перегляду тарифів на послуги з транспортування, розподілу, постачання природного газу, закачування, зберігання та відбору природного газу ( z0685-13 ), затвердженої постановою НКРЕ від 03.04.2013 № 369, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|