24.07.2014
РІШЕННЯ
Іменем України
Справа № 336/4877/14-ц
Пров. 2/336/2330/2014
24 липня 2014 р м. Запоріжжя
Шевченківський районний суд у складі головуючого - судді Іжевської Н.Г., при секретарі Падалка А.Р. розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів
В с т а н о в и в :
Позивачка звернулась до суду з позовом, у якому зазначила, що вона з відповідачем перебувала в шлюбі, має сина ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1.
У зв'язку з тим, що сторони на даний час не підтримують шлюбні відносини, позивачка просить стягнути з відповідача 14 частину його доходу , до досягнення повноліття дитини.
Сторони просять розглядати справу за їхньою відсутності.
Розглянувши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки відповідач являється батьком дитини, про що є запис у свідоцтві про народження, а тому він зобов'язаний утримувати свого сина до досягнення ним повноліття.
Керуючись ст. ст. 180, ч.3 ст. 181, СК України, ст. 209,212,224-226ЦПК України, суд
В и р і ш и в :
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця міста Запоріжжя , на користь ОСОБА_1 щомісячно 14 частину його доходу на утримання сина ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1, починаючи з 23.06.2014 року до досягнення дитиною повноліття, але не менш ніж 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.
Стягнути з ОСОБА_2 в прибуток держави судовий збір 243 гр. 60 коп.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Запорізької області протягом десяти днів.
Суддя