Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Этот интернет проект - офигенный. Чрезвычайно нужный и в тоже время функциональный ресурс.

Сайт просто обалденный. Благодарю. Несомненно необходимый и удобный интернет портал.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Про примирення - Іванківський районний суд Київської області - Тетервак Н. А.

  1. В И Р О К

Є.У. 366/2282/ 14-к

№ пр. 1-кп/366/143/14

В И Р О К

Іменем України

15 серпня 2014 року Іванківський районний суд Київської області в складі: головуючої - судді Тетервак Н.А.,

при секретарі - Німченко Н.Ю.,

з участю прокурора - Яковенко І.П.,

за участю обвинуваченого - ОСОБА_1,

потерпілої - ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в с.м.т. Іванків кримінальне провадження №12014110180000513 від 17.07. 2014 року, щодо ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився в с.Стещино Поліського району Київської області, гр.. України, освіта середня,військовозобов»язаний, не одружений, утриманців немає, не працює, раніше не судимий, проживає в АДРЕСА_1, у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст. 185 КК України,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 вчинив таємне викрадення чужого майна при наступних обставинах.

Так, ОСОБА_1, 03.07. 2014 року,приблизно о 15 годині, перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння та знаходячись на території господарства АДРЕСА_2,що належить ОСОБА_2 і куди ОСОБА_1 прийшов ,щоб провідати свого давнього знайомого, ОСОБА_3, скориставшись тим,що ОСОБА_3 пішов займатися по господарству,і за ним ніхто не спостерігає, виявивши в будинку відчинений металевий сейф, таємно викрав грошові кошти в сумі 4100грн. та 100 Євро, які згідно офіційного курсу НБУ,станом на 03.07. 2014 року становлять 16,197грн.за 1 євро, чим спричинив потерпілій ОСОБА_2 матеріальну шкоду на суму 5719 грн. 70 коп.

Умисні дії ОСОБА_1 кваліфіковано за ч. 1 ст. 185 КК України.

Під час досудового розслідування 25 липня 2014р. між потерпілою ОСОБА_2 та обвинуваченим ОСОБА_1 була укладена угода про примирення.

Така угода відповідає вимогам ст.ст. 469, 472 КПК України. Угода про примирення містить положення про те, що обвинувачений ОСОБА_1. беззастережно визнає свою винуватість за ст. 185 ч.1 КК України , узгоджують вид і розмір покарання у виді 100 годин громадських робіт, і обвинувачений згідний на призначення названого виду покарання.

Обвинувачений та потерпіла розуміють наслідки ст. ст. 394,424 КПК України та наслідки невиконання угоди про примирення, передбачені положеннями ст. 476 КПК України.

В судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_1 ствердив добровільність укладення угоди про примирення між ним та потерпілою, просив її затвердити і призначити йому узгоджену міру покарання. Наслідки укладення та затвердження угоди про примирення йому зрозумілі.

Потерпіла ОСОБА_2 в судовому засіданні просила затвердити угоду про примирення між нею та обвинуваченим ОСОБА_1 і призначити обвинуваченому узгоджену міру покарання у виді 100 годин громадських робіт. Наслідки укладення та затвердження угоди про примирення їй зрозумілі.

Вивчивши матеріали кримінального провадження, заслухавши думку учасників судового провадження про можливість затвердження угоди, висновок прокурора, суд приходить до висновку, що угоду про примирення потерпілої ОСОБА_2 та обвинуваченого ОСОБА_1 можна затвердити і призначити обвинуваченому узгоджену сторонами угоди міру покарання, виходячи з наступного.

Відповідно до положень ч.3 ст.469 КПК України, угода про примирення між потерпілим та обвинуваченим може бути укладена у провадженні щодо кримінальних проступків, злочинів невеликої чи середньої тяжкості, та у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.

ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.185 ч.1 КК України. Вказаний злочин, відповідно до ст. 12 КК України, відноситься до злочинів середньої тяжкості.

Внаслідок вчинення злочину шкода потерпілій відшкодована.

Зміст угоди про примирення відповідає вимогам ст.471 КПК України. Підстави для відмови у затвердженні угоди про примирення, передбачені положеннями ч.7 ст.474 КПК України, відсутні.

Судом з'ясовано, що обвинувачений цілком розуміє права, наслідки укладення та затвердження угоди про примирення, характер обвинувачення, вид покарання та інші заходи, які будуть застосовані до нього у разі затвердження угоди судом, визначені положеннями ст.ст. 473, 474 КПК України.

Поясненнями сторін угоди встановлено, що вони уклали угоду про примирення добровільно.

Судом встановлено, що умови угоди про примирення відповідають вимогам КПК України та на її основі може бути ухвалений вирок, постільки умови угоди не порушують прав, свобод та інтересів сторін, укладення угоди було добровільним, очевидна можливість виконання обвинуваченим взятих на себе за угодою зобов'язань, є фактичні підстави для визнання винуватості обвинуваченого. Крім того, суд бере до уваги той факт, що узгоджені сторонами вид і міра покарання є відповідними ступеню тяжкості кримінального правопорушення та характеристиці особи обвинуваченого, який раніше не судимий, за місцем проживання характеризується задовільно.

Речові докази: повернуто потерпілому.

Міра запобіжного заходу не обиралася.

Керуючись ст.ст. 370, 374, 475 КПК України, суд, -

З А С У Д И В:

Затвердити угоду, укладену 25 липня 2014 р. між потерпілою ОСОБА_2 та обвинуваченим ОСОБА_1 про примирення потерпілого з обвинуваченим у кримінальному провадженні №12014110180000513, яке внесене в Єдиний реєстр досудових розслідувань від 17.07.. 2014 р.

ОСОБА_1 визнати винуватим у пред'явленому обвинуваченні за ст. 185 ч.1 КК України і призначити йому узгоджене сторонами угоди покарання у виді 100 (сто)годин громадських робіт.

На вирок може бути подана апеляційна скарга обвинуваченим, потерпілим виключно з підстав, передбачених ч.4 ст.394 КПК України, протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Апеляційного суду Київської області через Іванківський районний суд.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, а в разі її подання - після прийняття рішення апеляційним судом Київської області.

Копію вироку негайно після його проголошення вручити обвинуваченому і прокурору.

Суддя:

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

Возможно, это Вас заинтересует

Власти Крыма и президент России подписали договор о входе Крыма в состав РФ

В Москве (РФ) подписали договор между Россией и Крымом о принятии в РФ республики Крым. Документ подписали президент России Владимир Путин, самопровозглашенный премьер-министр Крыма Сергей Аксенов, ...

На столичні маршрути вийшло 452 автобуси

У КП Київпастранс повідомляють, що станом на 8:00 26 березня із 70-ти міських автобусних маршрутів звичайного режиму руху перевезення здійснюється на 66-ти. Загалом на цих маршрутах працює 369 ...

що втратили чинність, деяких наказів Державної митної служби України, Міністерство фінансів України

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2012 р. за № 2187/22499 Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Державної митної служби України

Підстави для визнання заповіту недійсним

Правовою підставою для визнання заповіту недійсним є встановлення факту, що волевиявлення заповідача не було вільним або не відповідало його волі

05145472d80649777fc2d927daedc5fb