ун. № 759/10186/14-п
пр. № 3/759/3470/14
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 липня 2014 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Бандура І.С., розглянувши матеріали, які надійшли з відділу ДАІ з обслуговування Сквирського району підпорядкованого УДАІ ГУ МВС України в Київській області, за участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки міста Києва, працюючої головним економістом в Територіальному управлінні НБУ в м. Києві, освіта вища, заміжньої, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1; РНОКПП НОМЕР_1; за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
24.05.2014 р. приблизно о 14 год. 00 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем «КІА», номерний знак НОМЕР_2, по вул. Фрунзе, 15 в с. Чубинці Сквирського р-ну Київської обл., не врахувала дорожню обстановку, не вибрала безпечну швидкість руху та здійснила наїзд на автомобіль «КІА», н/з НОМЕР_3, який стояв біля узбіччя, який належить ОСОБА_2, що призвело до зіткнення та пошкодження вказаних транспортних засобів.
ОСОБА_1 порушила п.п. 2.3 «Б», 12.1 Правил дорожнього руху України, чим вчинила правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП - порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.
ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративного правопорушення за наведених вище обставин визнала повністю та просила призначити адміністративне стягнення у виді штрафу.
Крім того, вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АА2 № 403374 від 24.05.2014 року; схемою місця дорожньо-транспортної пригоди; письмовими поясненнями зазначеного водія щодо механізму зіткнення автомобілів та обставин, які йому передували.
Обираючи вид стягнення порушникові, враховую характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини та майновий стан.
Обставиною, що пом'якшує відповідальність за вчинення адміністративного правопорушення, вбачаю щире розкаяння винного, не вбачаючи при цьому обтяжуючих обставин.
Враховуючи викладене, з метою запобігання вчинення у подальшому нових правопорушень, вважаю за необхідне застосувати до ОСОБА_1 стягнення у виді штрафу; зі сплатою судового збору.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 33-35, 124, 283, 284 КУпАП, ст. 4 ч. 4 п. 3 п.п. 1 ЗУ "Про судовий збір" -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в дохід держави в розмірі 20 (двадцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) гривень 00 коп. та стягнути з неї судовий збір в сумі 36 грн. 54 коп.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці.
Постанову може бути оскаржено протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подання скарги прокурором, особою, щодо якої її винесено, потерпілим, до Апеляційного суду м. Києва через Святошинський районний суд м. Києва.
Суддя: