У львівській школі №5 відбулись практичні заняття з безпеки на дорозі для дітей молодших класів. Працівники Державтоінспекції нагадали малечі, як правильно переходити вулицю та розповіли, які небезпеки можуть спіткати малого пішохода на шляху до школи.
У гарний осінній день урок безпеки для школярів розпочався з прогулянки біля школи. Працівники ДАІ разом з педагогами на практиці показали діткам, де найбезпечніше перейти дорогу. Перша зупинка була біля пішохідного переходу, де маленькі учасники дорожнього руху хотіли привернути увагу перехожих до безпеки на дорозі.
Правоохоронці ознайомили юних пішоходів із роботою світлофора та значенням його сигналів, а також розповіли, яка небезпека чатує на діток при переході дороги.
Після цього учні звернулися до усіх пішоходів та закликали їх переходити дорогу лише на зелений сигнал світлофора.
«Такі заходи щодо вивчення Правил дорожнього руху є необхідними, — відзначила директор школи №5 міста Львова Лариса Коморна. — Тому маємо надію, що діти, яких ми виховуємо, виростуть культурними учасниками дорожнього руху».
Працівники Державтоінспекції, у свою чергу, навчаючи дітей азам дорожньої грамоти, просять дорослих не порушувати Правил дорожнього руху та показувати дітям позитивний приклад!
Про затвердження Інструкції про порядок атестування військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Адміністрація Державної прикордонної служби УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2012 р. за № 1758/22070 Про затвердження Інструкції про порядок атестування військовослужбовців Державної прикордонної служби України
Компенсацію відсотків захищатиме державаВ Україні в рамках програми Доступне житло профінансовано 144 кредити на загальну суму 34,5 млн грн. Про це заявив під час урядового брифінгу міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального ...
| Про внесення змін до постанови НКРЕ від 27.01.2012 № 54, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 27.01.2012 № 54 Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2000 № 922( 922-2000-п ) "Про затвердження Статуту державного підприємства "Енергоринок" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Відкрий літо у БабайовомуВ гірському урочищі з таємничою назвою Бабайове, що на околиці міста Перечин, знайшов собі притулок дитячий табір Барвінок. Тут за два літні місяці відпочили 170 дітей.
|