У неділю, 5 жовтня, в Хмельницькій області, сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками.
За попередніми даними, близько четвертої години ранку на перехресті вулиць Панаса Мирного та Кармелюка, 23-річна дівчина на автомобілі «Хонда Акорд» не впоралась з керуванням, і виїхала на узбіччя та врізалась в електроопору.
Внаслідок ДТП одна із пасажирок автомобіля, від отриманих травм померла на місці пригоди. Водій та ще двоє пасажирів отримали травми та були госпіталізовані до міської та обласної лікарень.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
У рамках розслідування дорожньо-транспортної пригоди призначено ряд експертиз, зокрема, взято кров на аналіз щодо вмісту алкоголю в крові у дівчини, яка перебувала за кермом.