Днями, у місті Нова Каховка, водій керуючи невстановленим автомобілем, здійснив наїзд на 49-річного велосипедиста. Надавати необхідну допомогу постраждалому сам винуватець аварії не став, збільшив швидкість та з місця пригоди зник. Внаслідок ДТП велосипедист отримав травми та був доставлений до лікарні.
Автопригода сталася увечері. Можливо це і спонукало водія, як скоріше уїхати з місця ДТП, розраховуючи залишитися непоміченим. Але знайшлися свідки цієї пригоди, які і повідомили працівникам ДАІ, що наїзд скоїв водій білого пікапу, а також вказали напрямок руху. Ця інформація стала у нагоді працівникам ДАІ, так як стало зрозуміло, що втікач їде дорогою, яка веде на Таврійськ. Крім того, на дорозі залишилися уламки бокового дзеркала, які допомогли встановити ймовірну марку автівки. Розпочалися пошуки.
Наступного дня, у ході оперативно-розшукових заходів, транспортний засіб з характерними пошкодженнями було знайдено на території одного з підприємств, що у Новій Каховці. На автомобілі «ЗАЗ Таврія Пікап» було відсутнє праве бокове дзеркало та пошкоджений кузов. Крім того, на капоті були сліди свіжої фарби. Затримали і водія.
Зважаючи на докази, водій впиратися не став та визнав свою провину. Він розповів: «Того вечора я повертався з дачі і не помітив велосипедиста, який рухався у попутному напрямку. А зник з місця ДТП лише тому, що злякався. Далі машину вирішив залишити на підприємстві. Вранці прийшов до авто і пофарбував подряпини, аби не було видно, що воно пошкоджене. От тільки дзеркало нове не встиг прикріпити, бракувало часу.
Наразі за даним фактом триває досудове розслідування.
Резолюція 2080 (2012), 12 грудня 2012 року, Організація Об'єднаних НаційРЕЗОЛЮЦИЯ 2080 (2012),Совет Безопасности, ссылаясь на свои резолюции 955 (1994) от 8 ноября 1994 года( 995_d67 ), 1503 (2003) от 28 августа 2003 года( 995_b80 ) и 1534 (2004) от 26 марта 2004 года( 995_c40 ), а также на свои предыдущие резолюции, касающиеся Международного трибунала,
Українці витрачають на алкоголь майже у 6 разів більше, ніж на хлібЗа перше півріччя поточного року населення України витратило на алкоголь 12 млрд грн, на сигарети 12,4 млрд, а на хліб лише 1,8 млрд грн, що в 6-7 разів менше, заявив президент українського ...
| У Херсоні врятували жінку, яка стрибнула з мосту в річку ДніпроЩо спонукало 55-річну мешканку Херсону до такого вчинку, наразі невідомо. Та завдяки небайдужим людям та працівникам ДАІ, жінка сміливо може вважати 12 листопада своїм другим днем народження.
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ІНЕКО-ІНВЕСТ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24.07.2006 за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
|