КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 2 жовтня 2013 р. № 746-р Київ
Про присвоєння рангів державним службовцям
Відповідно до статті 26 Закону України "Про державну службу"( 3723-12 ):
Присвоїти четвертий ранг державного службовця
ЧИГВІНЦЕВІЙ Лілії Василівні
-
директорові департаменту нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції УкраїниПрисвоїти п’ятий ранг державного службовця
БЕРЕСТОВІЙ Ірині Еріївні
-
науковому консультантові судді Конституційного Суду України
ГРИЩЕНКУ Геннадію Федоровичу
-
директорові департаменту громадських комунікацій, контролю соціальної справедливості та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства соціальної політики України
РАЛЬКО Наталії Олексіївні
-
директорові департаменту організації оздоровлення та санаторно-курортного лікування Міністерства соціальної політики України
ТКАЧЕНКО Ірині Анатоліївні
-
начальникові відділу забезпечення роботи Голови та заступників Голови суду Вищого адміністративного суду України
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 19
Про затвердження плану заходів, необхідних для збереження та забезпечення належного функціонування національної еталонної бази на 2013 рік, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро затвердження плану заходів, необхідних для збереження та забезпечення належного функціонування національної еталонної бази на 2013 рік На виконання пункту 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для збереження та функціонування національної еталонної бази( 967-2011-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2011 № 967, НАКАЗУЮ:
Помощь от судебного адвокатаПомощь от судебного адвоката в суде. Написание исков, жалоб в судебные инстанции. Представление интересов клиента во всех юрисдикциях.
| Проект Евросоюза "Поддержка реформ в сфере юстиции на Украине" направлен поддержание украинских наработок, - Э.РасбашВ Министерстве юстиции Украины состоялось заседание Руководящего комитета в рамках реализации проекта ЕС «Поддержка реформ в сфере юстиции на Украине». Об этом сообщает пресс-служба ведомства.
Задержанному на Грушевского суд сменил тюремное заключение на домашний арестАпелляционный суд Киева изменил меру пресечения задержанному во время столкновений на улице Грушевского в Киеве Артуру Ковальчуку с содержания под стражей на домашний арест.
|