НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ
РІШЕННЯ
03.09.2013 № 1702Щодо видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ПрАТ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «УКРНАФТОГАЗ»
За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі — Комісія) на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів), переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0854-13 ), затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14.05.2013 № 817, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 01.06.2013 за № 854/23386, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:
1. Видати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «УКРНАФТОГАЗ» (02094, м. Київ, вулиця Краківська, будинок 15/17, літера А; код за ЄДРПОУ 24101605) ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи.
2. Строк дії цієї ліцензії починається з дня набрання чинності Закону України «Про депозитарну систему України»( 5178-17 ).
3. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити:
опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Комісії;оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії.4. Департаменту регулювання депозитарної та розрахунково — клірингової діяльності (І. Курочкіна) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників фондового ринку.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Тарасенка.
Голова Комісії
Д. Тевелєв
Протокол засідання Комісії від 03.09.2013 р. № 44
Про приєднання України до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об'єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності, Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: Приєднатися до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності( 995_792 ), прийнятого 31 травня 2001 року у м. Нью-Йорку (додається), який набирає чинності для України на тридцятий день після дати передачі Україною її документа про приєднання.
| На Львівщині визначили переможців обласного конкурсу юних інспекторів рухуУ Львові змагалися юні інспектори руху. Школярі з міста Лева та різних районі області завзято боролися за звання кращої команди ЮІР Львівщини. У конкурсі брали участь школярі, віком від 9 до ...
Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, ураховуючи вжиття суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ) і пов'язаних з ним законів, та на підставі матеріалів ТОВ "Лобо-плюс" вих. від 23.07.2013 № 04/23/07, вх. від 24.07.2013 № 12/74915-13 НАКАЗУЮ:
|