Можливістю зустрітись з представником вищого керівництва Державтоінспекції скористались і автолюбителі, і професіонали-перевізники, керівники автопідприємств, навчальних установ.
Підчас зустрічі у довірливій відвертій атмосфері мова йшла про різні аспекти діяльності ДАІ як відомства, яке опікується питаннями безпеки дорожнього руху, захищає законні права й інтереси громадян, надає послуги населенню. Стан доріг і аварійність, обмін посвідчень водія радянського зразка, удосконалення системи сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху, підготовка водіїв в автошколах і прийом екзаменів у реєстраційно-екзаменаційних підрозділах — ці та інші теми цікавили відвідувачів.
Зокрема, керівник автошколи «Автофах» висловив побажання щодо спрощення механізму отримання деяких документів, що, на його погляд, можна було б здійснювати на місцевому рівні, як це вже зроблено Департаментом ДАІ в частині передачі на місця бланкової продукції у підрозділи РЕР.
Представник автошколи обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів попросив посприяти в узгодженні міжвідомчих питань, які призводять до «подвійного атестування» викладачів автошколи, оскільки вони одночасно працюють і в системі профтехосвіти, викладаючи в загальноосвітніх школах, і займаються ліцензованою діяльністю по підготовці водіїв для широких верств населення.
З добрим словом на адресу Департаменту ДАІ МВС України прийшла на зустріч директор обласної комунальної установи для дітей-сиріт Ольга Танасійчук. Керівник підшефної установи Буковинської автоінспекції зізналась, що зробила це свідомо і за велінням душі, оскільки допомога і увага працівників ДАІ до дітей-сиріт є постійною, вагомою. Ігор Мельник висловив вдячність за оцінку діяльності обласного підрозділу ДАІ, зазначивши, що саме до такої атмосфери стосунків правоохоронного органу і громадськості потрібно прагнути, і в такому напрямку зосереджувати зусилля.
Про це окремо йшла розмова з особовим складом УДАІ УМВС в Чернівецькій області, інспекторами дорожньо-патрульної служби, керівниками підрозділів ДАІ. Заступник начальника Департаменту наголосив, що необхідною передумовою у роботі автоінспектора, передусім, є знання, правова освіченість. З цього починається і повага до професії, і, що найголовніше, повага до громадян держави.
Своїми враженнями від зустрічі Ігор Мельник поділився з представниками місцевих засобів масової інформації. Журналістів цікавили, здебільшого, концептуальні питання реформування ДАІ, впровадження приладів електронного стеження, надання фото- і відео фіксації статусу документа у суді, усунення суб’єктивного фактора у спілкуванні водія і автоінспектора, збільшення чисельності працівників автоінспекції у сільських районах. Ігор Мельник розповів журналістам про законодавчі ініціативи відомства, які значною мірою враховують подібні проблеми.
Насамкінець, журналістам, які спеціалізуються на тематиці безпеки дорожнього руху, сприяють взаємодії ДАІ і громадськості, були вручені пам’ятні дарунки від ДАІ.