МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ЛИСТ
06.06.2013 № 05.01-11/12-16762
Міністерство аграрної політики та продовольства України Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України Державна санітарно-епідеміологічна служба України Міністерство доходів і зборів України
До Міністерства охорони здоров'я України за системою швидкого оповіщення про ризики щодо продуктів харчування та кормів (RASFF) надійшло оперативне повідомлення RASFF, а саме:
2013.0735 — харчовий продукт (горіховий нуга-крем), призначений для імпорту до України з Німеччини, у якому виявлені уламки скла.
Ураховуючи викладене та з метою запобігання завезення на територію України та подальшого розповсюдження зазначеної продукції просимо вжити відповідні заходи реагування у межах повноважень відомства.
У разі виявлення випадків ввезення та/або реалізації такої продукції просимо інформувати МОЗ України у паперовому та електронному вигляді (e-mail: nataly@moz.gov.ua).
Перший заступник Міністра
О. Качур
WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua
Про переведення суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро переведення суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності Відповідно до частини шостої статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ) НАКАЗУЮ:
Про визнання такими, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України Відповідно до законів України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), "Про природні монополії"( 1682-14 ) та Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання, Міністерство юстиції УкраїниПро повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання На прохання Міністерства аграрної політики та продовольства України (лист від 4 липня 2012 року № 37-30-10/11704) та відповідно до пункту 11( 731-92-п )-1( 731-92-п ) Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади ( 731-92-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, НАКАЗУЮ:
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 Кабінет Міністрів України постановляє: Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333( 1333-2007-п ) "Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України" (Офіційний вісник України, 2007 р., № 89, ст. 3257; 2011 р., № 63, ст. 2503; 2013 р., № 33, ст. 1158) зміни, що додаються.
|