Президент Украины Виктор Янукович подписал Указ №352/2013 о назначении судей.
Как сообщает пресс-служба главы государства, в соответствии со статьей 127 и частью первой статьи 128 Конституции Украины, Президент постановил:
(Текст приводится на языке оригинала)
1. Призначити строком на п'ять років у місцевих адміністративних судах на посади:
— судді Донецького окружного адміністративного суду Ірину Старосуд;
— судді Рівненського окружного адміністративного суду Уляну Нор;
— судді Херсонського окружного адміністративного суду Наталю Кузьменко;
— судді Чернівецького окружного адміністративного суду Олександра Лелюка.
2. Призначити строком на п'ять років у місцевих господарських судах на посади:
— суддів Господарського суду Дніпропетровської області: Михайла Ніколенка, Сергія Турчина;
— суддів Господарського суду Донецької області: Олену Кротінову, Яну Левшину, Елеонору Малікову, Ярослава Мирошниченка;
— суддів Господарського суду Запорізької області: Олександра Смірнова, Ларису Сушко, Олену Топчій;
— суддів Господарського суду Луганської області: Юлію Марченко, Юлію Паляницю;
— судді Господарського суду Львівської області Романа Крупника;
— судді Господарського суду Полтавської області Наталю Плотницьку.
3. Призначити строком на п'ять років у місцевих загальних судах на посади:
— судді Оратівського районного суду Вінницької області Олександра Слісарчука;
— судді Теплицького районного суду Вінницької області Олександра Германа;
— судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Валерія Вергелеса;
— судді Ковельського міськрайонного суду Волинської області Наталію Грень;
— суддів Любомльського районного суду Волинської області: Аллу Гайдук, Олега Павлуся;
— суддів Вугледарського міського суду Донецької області: Сергія Дочинця, Ольгу Луньову;
— суддів Дзержинського міського суду Донецької області: Олександра Герю, Ганну Шевченко;
— судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Сергія Притуляка;
— судді Єнакіївського міського суду Донецької області Михайла Юшкова;
— судді Краматорського міського суду Донецької області Юлію Фоміну;
— судді Селидівського міського суду Донецької області Лілію Пирогову;
— судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Інну Сидоренко;
— судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Галину Стріжакову;
— суддів Ворошиловського районного суду міста Донецька: Віру Салькову, Ірину Чистик;
— судді Куйбишевського районного суду міста Донецька Миколу Білецького;
— судді Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Юлію Кухар;
— судді Овруцького районного суду Житомирської області Олену Корольову;
— судді Енергодарського міського суду Запорізької області Олександра Наумова;
— судді Михайлівського районного суду Запорізької області Максима Олійника;
— судді Новомиколаївського районного суду Запорізької області Сергія Гасанбекова;
— судді Токмацького районного суду Запорізької області Ольгу Погрібну;
— судді Болехівського міського суду Івано-Франківської області Володимира Сметанюка;
— судді Березанського міського суду Київської області Ірину Капшученко;
— судді Вільшанського районного суду Кіровоградської області Оксану Мирошниченко;
— судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області Тетяну Бугайченко;
— судді Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області Наталію Кухарську;
— судді Онуфріївського районного суду Кіровоградської області Марину Лях;
— судді Ленінського районного суду міста Кіровограда Леоніда Плохотніченка;
— судді Кіровського міського суду Луганської області Тетяну Герасимчук;
— судді Лисичанського міського суду Луганської області Юлію Калмикову;
— суддів Рубіжанського міського суду Луганської області: Дениса Коваленка, Наталію Нагорну;
— судді Старобільського районного суду Луганської області Олександра Форощука;
— судді Решетилівського районного суду Полтавської області Оксану Олійник;
— судді Чутівського районного суду Полтавської області Катерину Васильєву;
— судді Київського районного суду міста Полтави Дар'ю Божук;
— судді Дубровицького районного суду Рівненської області Ірину Оборонову;
— судді Липоводолинського районного суду Сумської області Дмитра Сізова;
— судді Недригайлівського районного суду Сумської області Аліну Діску;
— судді Первомайського міськрайонного суду Харківської області Олександра Тітова;
— судді Жовтневого районного суду міста Харкова Володимира Курила;
— судді Суворовського районного суду міста Херсона Дімітрія Гаврилова;
— судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Аллу Цідик;
— суддів Тальнівського районного суду Черкаської області: Ірину Воронкову, Дмитра Дьяченка;
— судді Черкаського районного суду Черкаської області Вадима Морозова;