Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Чувствуется такая редкая на сегодня забота о ближних. Благодаря интересному сайту, наконец, решился обзавестись безлимитом.

Всем большое спасибо. Ваш интернет портал - без всякого сомнения на данный момент - неповторимый в своем роде. Здорово, что есть такие нужные интернет порталы. Интернет проект очень многофункционален в пользовании. На нем полезно работать - просто и быстро.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Бджолина терапія стимулює імунну систему

    Бджолина терапія стимулює імунну системуЛікувальні властивості меду знані всім з діда-прадіда. Він допомагає на проблеми з травленням, поліпшує кровообіг, позитивно впливає на дихальні шляхи, і, звісно ж, краще за будь-які ліки заспокоює біль у горлі.

    Мед є також потужним антисептиком та антибіотиком, його можна використовувати навіть для лікування серйозних ран.

    Присутній у ньому фермент інгибін уповільнює розвиток бактерій, а білок «дефенсин-1» стимулює імунну систему.

    Крім меду, бджоли виробляють ще одну надзвичайно корисну речовину — прополіс (бджолиний віск).

    Розповідає професор Анрі Жуає (Франція): «Звісно ж, давно відомо, що прополіс має антисептичну, антизапальну дію. Його слід очистити і зробити спиртову настоянку. Він містить вітаміни, олігоелементи, які є дуже ефективними для лікування дихальних шляхів. Наприклад, якщо в дитини трапляються напади астми, вам слід додавати 5 крапель до її сніданку, і проблема швидко минеться».

    Але справжньою «зіркою» бджолиної терапії є маткове молочко. На Заході його називають «королівським желе». У свіжому вигляді маткове молочко являє собою сметаноподібну субстанцію з кислувато-терпким смаком.

    Молоді бджоли виробляють його і використовують для годівлі личинок і власне матки. Завдяки цьому матка живе до 5-6 років, а робоча бджола, яка його не вживає, живе лише 30-40 днів, максимум (взимку) до 7 місяців.

    Воно позитивно впливає на обмін речовин, стимулює центральну нервову систему, знижує рівень холестерину в крові, допомагає при атеросклерозі.

    «Літнім людям, які бояться захворіти на недугу Альцгеймера, його слід приймати щодня», — каже далі вчений.

    Ще один важливий продукт — бджолина отрута. Але як її збирати? І для чого вона потрібна?

    Зібрану отруту передають до лабораторії, де її використовують для виготовлення різних продуктів.

    Бджолина отрута використовується з лікувальною метою як у вигляді крему (для лікування, наприклад, артриту), так і у своєму первісному вигляді — жала.

    І хоча апітерапія науково не визнана, вона має своїх палких шанувальників, серед них — колишня французька чемпіонка з метання диску Маріз.

    Вона пригадує: «Звернутися до апітерапії мене спонукало передусім те, що я походжу з родини пасічників. Чимало людей з нашого села приходили до мого батька, аби він допоміг їм знайти лік на їхні болячки. Батько запускав бджіл, щоб вони вжалили у болюче місце».

    У себе вдома вона тримає щось на кшталт вулика, аби мати змогу досхочу дозволяти бджолам жалити себе.

    Дослідники припускають, що деякі складники бджолиної отрути зменшують запалення і біль, а поєднання усіх інгредієнтів допомагає тілу вивільнити природні чинники загоєння.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    Спадкування вкладів у банківській установі

    Спадкування здійснюється за законом або за заповітом. У свою чергу, стаття 1228 ЦК України передбачає специфічні форми розпорядження банківським вкладом

    Про визначення координатора проектів міжнародної технічної допомоги, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

    Про визначення координатора проектів міжнародної технічної допомоги На виконання пункту 18( 153-2002-п )-1( 153-2002-п ) Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги( 153-2002-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", НАКАЗУЮ:

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb