Подія сталася на стаціонарному посту ДАІ в Оршівцях Кіцманського району.
Увагу інспекторів дорожньо-патрульної служби привернув вантажний автомобіль синього кольору, що, перетнувши суцільну лінію розмітки, з порушенням Правил дорожнього руху здійснював обгін попутних транспортних засобів.
На вимогу правоохоронців зупинитися водій не відреагував. З увімкненими проблисковими маячками, попереджуючи правопорушника через гучномовець, екіпаж ДПС догнав втікача і змусив його зупинитись.
Водій не зміг пред’явити документи на право керування транспортним засобом, зізнавшись, що він незаконно заволодів автомобілем виправної колонії.
Як з’ясувалось, 22-річний мешканець села Шепіт Путильського району відбував покарання в одній з виправних колоній Івано-Франківської області. Працівники ДАІ передали затриманого слідчо-оперативній групі Кіцманського РВ УМВС України в Чернівецькій області.
Наразі правоохоронні органи проводять перевірку.
Ухвала Конституційного Суду України про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Адамчука Володимира Миколайовича щодо офіційного тлумачення положень частини першої статті 100 Цивільного кодексу України у взаємозв’язку з пунктом 1 частини першої статті 268 цього кодексу, Конституційний Суд Україним. Київ 20 лютого 2013 року № 6-у/2013 Справа № 2-6/2013 Конституційний Суд України у складі суддів: Головіна Анатолія Сергійовича — головуючого, доповідача, Бауліна Юрія Васильовича‚ Бринцева Василя Дмитровича, Вдовіченка Сергія Леонідовича, Винокурова Сергія Маркіяновича, Гультая Михайла Мирославовича, Запорожця Михайла Петровича, Кампа Володимира Михайловича, Колоса Михайла Івановича, Лилака Дмитра Дмитровича, Маркуш Марії Андріївни, Овчаренка В’ячеслава Андрійовича, Стецюка Петра Богдановича, Шаптали Наталі Костянтинівни, Шишкіна Віктора Івановича,
Компания-банкрот Kodak проиграла патентный спор в отношении самого ценного патентаНаходящаяся в процессе банкротства компания Kodak проиграла патентный иск к компаниям Apple и RIM в отношении одного из самых ценных своих патентов, сообщает Mashable.
| Усіх цікавить LNG-термінал і Кільцева дорогаЩойно фінішувало європейське турне з презентації інвестможливостей України, як починається нове азійське. Не хочеться забігати наперед, але результатом першого ми задоволені ділиться з УК враженнями ...
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 73, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 73 Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|