30-го та 31-го березня в Україні очікується незначне підвищення температури та помірні опади, передає ТСН.
Як повідомляє Українська правда з посиланням на Український гідрометцентр, у Києві температура становити 2-4 градуси тепла вдень, та від 2-4-ох градусів морозу вночі. Пройде дощ із мокрим снігом. У неділю, вночі 1-3, вдень 6-8 градусів тепла.
У Київській області 30 березня пройде дощ з мокрим снігом. Температура вночі близько -4/-2 градусів, вдень 2-4. Вітер південно-східний, 7-12 м/с.
На заході країни у суботу вночі температура становити -2-0 градусів, вдень 4-6. Пройде дощ з мокрим снігом. У неділю також опади. Температура повітря вночі близько -2-0 градусів, вдень 4-6.
На сході цими вихідними не буде опадів, однак буде холодно. Так, в суботу температура становитиме -8/-6 вночі, вдень від 4 до 6 градусів. У неділю вночі -2-0 градусів, денна температура 8-10 градусів.
У центральних регіонах найближчої ночі -2-0 градусів, вдень 5-7. Пройде невеликий дощ. У неділю також очікуються незначні опади. Вночі 3-5 градусів, денна температура 13-15.
Деякі питання виготовлення проектно-кошторисної документації для Бортницької станції аерації у м. Києві, Кабінет Міністрів УкраїниДеякі питання виготовлення проектно-кошторисної документації для Бортницької станції аерації у м. Києві Кабінет Міністрів України постановляє: На часткову зміну пункту 6 Порядку державного фінансування капітального будівництва( 1764-2001-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374), дозволити Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства виділити кошти для фінансування заходів з виготовлення проектно-кошторисної документації для Бортницької станції аерації у м. Києві, передбачених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 р. № 279( 279-2012-р ) "Про виділення коштів для здійснення у 2012 році невідкладних природоохоронних заходів з виготовлення проектно-кошторисної документації для каналізаційних об’єктів", публічному акціонерному товариству "АК "Київводоканал", визначеному одержувачем бюджетних коштів, на безповоротній основі за умови, що зазначена документація залишиться у власності територіальної громади м. Києва.
Про затвердження Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиМетодика встановлює порядок розрахунку плати за приєднання електроустановок замовників до електричних мереж, збільшення існуючої абонованої приєднаної потужності електроустановок або зміни вимог ...
| Службова записка (щодо особливостей заповнення граф митних декларацій), Державна митна служба УкраїниДепартаменту митних інформаційних технологій та статистики Службова записка Надаємо інформацію стосовно особливостей заповнення граф митних декларацій( z0374-12 ) (далі — МД) при митному оформленні товарів, транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України фізичними особами відповідно до Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа( z1372-12 ), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 651, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.08.2012 за № 1372/21684:
Про внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 158, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 158 Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести зміну в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 158( 158-2013-п ) "Про затвердження переліків підприємств, які отримують або ввозять на митну територію України речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання як сировини під час виробництва в хімічній промисловості та річних обсягів квот на відвантаження або ввезення таких речовин" (Офіційний вісник України, 2013 р., № 21, ст. 711), доповнивши його такою позицією:
|