Ще з минулого четверга, до ліквідації наслідків негоди була залучена максимальна кількість працівників ДАІ.
Аби забезпечити безпеку на дорогах та безперебійну роботу снігоприбиральної техніки у постраждалих від негоди областях, працівники ДАІ регулювали рух, надавали допомогу учасникам дорожнього руху,
розвозили гарячі напої та їжу водіям, які опинилися в сніговому полоні.
Аби вивільнити зі снігу вантажівки, залучалася важка техніка. Їй допомагали вручну.
Особлива увага — на пасажирський транспорт.
У Києві та на Житомирщині інспектори ДАІ врятували з снігових заметів автобуси з дітьми.
Легковики також не залишали без допомоги.
Працівники ДАІ забезпечували проїзд автомобілів швидкої медичної допомоги.
На постах ДПС ДАІ люди мали змогу обігрітися, перепочити та випити чаю.
ДАІ продовжує працювати в посиленому режимі й надавати допомогу всім, хто її потребує.
Про відзначення державними нагородами України діячів театрального мистецтва, Президент УкраїниУказ Президента України За вагомий особистий внесок у розвиток українського театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру постановляю:
Про анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.06.2006 р. за № 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (із змінами), НАКАЗУЮ:
| Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Службі безпеки на 2012 рік, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Службі безпеки на 2012 рік 1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Службі безпеки на 2012 рік у загальному фонді державного бюджету( 4282-17 ), перерозподіл видатків шляхом:
Закордонні паспорти видає «Відкрита влада»У Донецьку на базі регіонального центру з надання адміністративних послуг Відкрита влада запрацював спеціалізований вузол з видачі закордонних паспортів.
|