
З малолітніми правопорушниками не можна працювати формально і епізодично
Попри те, що впродовж цього року простежувалася стійка тенденція зниження кількості злочинів, скоєних неповнолітніми, проведені органами прокуратури перевірками дотримання вимог законів «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» і «Про міліцію» виявили істотні порушення в діяльності державних відомств, на які покладено профілактику злочинності серед неповнолітніх. Зокрема йдеться про те, що в повному обсязі не вживаються заходи щодо стабілізації криміногенної обстановки серед підлітків, не забезпечується своєчасний, повний і достовірний облік схильних до правопорушень неповнолітніх, через що вони залишаються поза профілактичним впливом. Та й сама профілактична робота з тими, хто вже стоїть на обліку в органах кримінальної міліції у справах дітей, в багатьох випадках ведеться формально й епізодично.
Саме в цьому прокуратура вбачає причини іншої неприємної й навіть тривожної статистики, коли понад третину рецидивних злочинів скоюють підлітки, судимість у яких не знято чи не погашено. Серед осіб, які значаться на обліку в кримінально-виховній ін?спекції, рецидивну злочинність виявлено в багатьох регіонах держави. Найбільше — в Одеській, Харківській та Сумській областях, хоч похвалитися якимись особливими здобутками у цій сфері не можуть практично ніде.
Водночас сповна не вживаються заходи щодо виявлення та притягнення до відповідальності дорослих, які втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, не встановлюються і суворо не контролюються джерела придбання підлітками алкогольних напоїв і наркотичних засобів.
Характерно, що принаймні третина підлітків, які скоїли злочини, ніде не навчалися і не працювали. Попри це, можливості залучення дітей, які вступили у конфлікт із законом, до якихось конкретних справ, зокрема працевлаштування на підходящі робочі місця як один із найбільш дієвих заходів профілактики підліткової злочинності фактично не використовується. На?ле?ж??ної взаємодії з цих питань між державними органами опіки і профілактики немає, констатує Генпрокуратура.
Щодо погодження планів-графіків передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування до ПАТ "Національний депозитарій України", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо погодження планів-графіків передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування до ПАТ "Національний депозитарій України" Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні"( 448/96-ВР ), на виконання пункту 3 розділу I Порядку передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування до Центрального депозитарію цінних паперів( z0561-13 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 березня 2013 № 430, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2013 за № 561/23093, у зв'язку із зверненням ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" (правонаступник ПрАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів") і ПАТ "Національний депозитарій України" щодо необхідності здійснення дій, передбачених пунктом 13 розділу VI Закону України( 5178-17 ) "Про депозитарну систему України", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:
Про затвердження Інформації про бюджет головного розпорядника бюджетних коштів за КВКВ 350 "Міністерство фінансів України" за 2012 рік, Міністерство фінансів УкраїниПро затвердження Інформації про бюджет головного розпорядника бюджетних коштів за КВКВ 350 "Міністерство фінансів України" за 2012 рік Відповідно до частини п'ятої статті 28 Бюджетного кодексу України ( 2456а-17 ), пункту 9 наказу Міністерства фінансів України від 27.12.2012 № 1416 "Про підготовку річного звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" та наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489( z0137-11 ) "Про затвердження Вимог та форм публічного представлення головними розпорядниками коштів державного бюджету інформації про бюджет", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.01.2011 за № 137/18875, НАКАЗУЮ:
| інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події та забезпечення оперативного інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ України, Міністерство внутрішніх справ УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 січня 2013 р. за № 54/22586 Про організацію реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події та забезпечення оперативного інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ України
Про визнання недійсними та видачу ліцензій на здійснення митної брокерської діяльності, Державна митна служба УкраїниПро визнання недійсними та видачу ліцензій на здійснення митної брокерської діяльності Відповідно до статті 405 Митного кодексу України( 4495д-17 ), Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ) та Ліцензійних умов провадження посередницької діяльності митного брокера( z0469-09 ), затверджених наказом Держкомпідприємництва, Держмитслужби України від 13.05.2009 № 89/445, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.05.2009 за № 469/16485, НАКАЗУЮ:
|