Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Спасибо его создателям и тем, от кого зависит продвижение этого сайта.

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы умнички!!! Так хочется пожелать Вам творческих успехов!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Про офіційний веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України, Міністерство охорони здоров'я УкраїниМІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 06.11.2012  № 877
 2. Про офіційний веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України

  На виконання законів України "Про інформацію"( 2657-12 ), "Про захист інформації в автоматизованих системах" ( 80/94-ВР ), "Про державну таємницю"( 3855-12 ), "Про авторське право і суміжні права"( 3792-12 ), "Про звернення громадян"( 393/96-ВР ), "Про доступ до публічної інформації"( 2939-17 ), "( 539/97-ВР )Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації"( 539/97-ВР ), "Про засади державної мовної політики"( 5029-17 ), інших законодавчих актів та з метою забезпечення функціонування офіційного веб-сайту Міністерства охорони здоров'я України НАКАЗУЮ:

  1. Визначити відповідальними:

  1.1. За координацію діяльності офіційного веб-сайту Міністерства охорони здоров'я України (далі — веб-сайт МОЗ України) першого заступника Міністра охорони здоров'я України Р. Моісеєнко.

  1.2. За організацію наповнення веб-сайту Департамент інформаційно-організаційного та документального забезпечення (Ю. Сіденко).

  1.3. За розміщення інформації на веб-сайті МОЗ України і технічне супроводження веб-сайту МОЗ України Державне підприємство "Український інформаційно-обчислювальний центр МОЗ України" (Є. Ярмолюк).

  1.4. За подання інформації для розміщення на веб-сайті (у тому числі періодичне) керівників структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України (далі — МОЗ України), центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'єр-міністра України — Міністра охорони здоров'я України, підприємств, установ, закладів, організацій, що належать до сфери управління МОЗ України.

  1.5. За збір та подання інформації для розміщення на веб-сайті МОЗ України уповноважених представників з числа співробітників структурних підрозділів МОЗ України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'єр-міністра України — Міністра охорони здоров'я України, підприємств, установ, закладів, організацій, що належать до сфери управління МОЗ України (далі — уповноважені представники).

  2. Затвердити Положення про офіційний веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України (далі — Положення), що додається.

  3. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'єр-міністра України — Міністра охорони здоров'я України, підприємств, установ, закладів, організацій, що належать до сфери управління МОЗ:

  3.1. Подати до Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення (Ю. Сіденко) дані про уповноважених представників із зазначенням їх прізвища, ім'я, по батькові, місцезнаходження, службового телефону, електронної пошти.

  3.2. Подати до Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення (Ю. Сіденко) дані про перелік тематичних рубрик типової сторінки "Підрозділ МОЗ України" веб-сайту МОЗ України та забезпечити їх постійне і регулярне наповнення.

  3.3. У триденний термін подавати дані про зміни у функціональних обов'язках працівників підрозділу та призначення нових уповноважених представників.

  4. Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення (Ю. Сіденко) у місячний термін підготувати та подати на затвердження першому заступнику Міністра документи, передбачені пунктом 1 розділу IV Положення.

  5. Департаменту економіки та ресурсного забезпечення (В. Дуда), Управлінню бухгалтерського обліку (Н. Лапенко) забезпечити оплату робіт з технічного супроводу веб-сайту МОЗ України, для чого підготувати в установленому порядку проект договору з ДП "Український інформаційно-обчислювальний центр МОЗ України" (Є. Ярмолюк) у межах наявних обсягів бюджетних призначень МОЗ України на поточний рік та передбачати відповідні видатки у проекті державного бюджету на наступні роки.

  6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 29 липня 2010 року № 641( v0641282-10 ) "Про офіційний веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України".

  7. У наказі МОЗ України від 16 липня 2002 року № 265 ( v0265282-02 ) "Про забезпечення функціонування в МОЗ України інформаційних систем, пов'язаних з використанням глобальної інформаційної мережі Інтернет" пункт 1 виключити. У зв'язку з цим пункти 2 — 7 вважати відповідно пунктами 1 — 6.

  8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

  Віце-прем'єр-міністр України — Міністр

  Р. Богатирьова

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров'я України 06.11.2012 № 877

  ПОЛОЖЕННЯ про офіційний веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України

  Розділ 1. Загальні положення

  1.1. Це Положення відповідно до законів України "Про інформацію" ( 2657-12 ), "Про захист інформації в автоматизованих системах"( 80/94-ВР ), "Про державну таємницю"( 3855-12 ), "Про авторське право і суміжні права"( 3792-12 ), Указу Президента України від 31 липня 2000 року № 928( 928/2000 ) "Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні", Положення про Міністерство охорони здоров'я України( 467/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467/2011 "Про Положення про Міністерство охорони здоров'я України"; постанови Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 року № 3( 3-2002-п ) "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади", Порядку функціонування веб-сайтів органів виконавчої влади( z1022-02 ), затвердженого спільним наказом Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України і Державного комітету зв'язку та інформатизації України від 25 листопада 2002 року № 327/225( z1021-02 ), визначає статус офіційного веб-сайту Міністерства охорони здоров'я України (далі — веб-сайт) як офіційного інформаційного ресурсу, що забезпечує висвітлення діяльності Міністерства охорони здоров'я України (далі — МОЗ України).

  1.2. Веб-сайт є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення: діяльності МОЗ України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'єр-міністра України — Міністра охорони здоров'я України (далі — ЦОВВ), підприємств, установ, закладів, організацій, що належать до сфери управління МОЗ, реалізації державних програм у сфері охорони здоров'я, надання інформаційних послуг громадськості.

  1.3. Веб-сайт функціонує відповідно до чинного законодавства.

  1.4. Веб-сайт не може використовуватися в цілях, не пов'язаних із діяльністю МОЗ України.

  Розділ 2. Структура веб-сайту

  2.1. Веб-сайт складається із основних та допоміжних структурних частин.

  2.2. Основними є такі структурні частини веб-сайту:

  - "Міністерство";

  - "Галузь";

  - "Діяльність";

  - "Нормативні документи";

  - "Оперативна інформація";

  - "Послуги та рекомендації";

  - "Зв'язки з громадськістю";

  - "Новини" ("прес-служба");

  - "Контакти".

  2.3. Допоміжними є такі структурні частини веб-сайту:

  - "Центральні органи виконавчої влади";

  - "Опитування";

  - "Ресурси";

  - "Новини сайту";

  - "Мапа сайту";

  - "Пошук";

  - "Актуально" (гарячі посилання);

  - "Громадянам" (тематичні посилання);

  - "Фахівцям" (тематичні посилання);

  - "Підприємцям" (тематичні посилання);

  2.4. Дизайн та структура окремих частин веб-сайту (розділи, підрозділи, сторінки) визначаються відповідальним за організацію наповнення веб-сайту з урахуванням пропозицій відповідальних виконавців зі збору та подання інформації для розміщення на веб-сайті, з числа співробітників структурних підрозділів МОЗ України, ЦОВВ, підприємств, установ, закладів, організацій, що належать до сфери управління МОЗ (далі — уповноважені представники), відповідального за розміщення інформації на веб-сайті і технічне супроводження офіційного веб-сайту (далі — Служба підтримки).

  2.5. Веб-сайт може містити індивідуальні веб-сторінки ЦОВВ, підприємств, установ, закладів, організацій, що належать до сфери управління МОЗ, неурядових організацій, що діють у сфері охорони здоров'я.

  2.6. Основною мовою веб-сайту є українська. Окремі матеріали веб-сайту подаються англійською та російською мовами.

  Розділ 3. Регламент наповнення веб-сайту

  3.1. Підготовка та розміщення матеріалів на веб-сайті виконується у визначені відповідальним за координацію діяльності офіційного веб-сайту терміни (далі — визначені терміни).

  3.2. Усі матеріали, подані для розміщення на веб-сайті, супроводжуються письмовою заявкою, складеною за затвердженою формою ( v0877282-12 ).

  3.3. Інформаційні матеріали надаються для публікації на веб-сайті згідно з вимогами, визначеними у додатку 6.

  Розділ 4. Організаційне забезпечення функціонування веб-сайту

  4.1. Відповідальний за координацію діяльності веб-сайту за поданням відповідального за організацію наповнення веб-сайту затверджує:

  4.1.1. Перелік структурних підрозділів МОЗ України, відповідальних за наповнення окремих тематичних рубрик веб-сайту за формою згідно з додатком 1.

  4.1.2. Перелік відповідальних за подання інформації до веб-сайту та координаторів структурних підрозділів МОЗ згідно з додатком 2 ( v0877282-12 ).

  4.1.3. Терміни подання, погодження та розміщення інформації на веб-сайті згідно з додатком 3.

  4.1.4. Структуру типової сторінки веб-сайту "Підрозділ МОЗ" (інформацію до якої уповноважені представники мають подавати відповідно термінів подання, затверджених відповідальним за координацію діяльності веб-сайту) згідно з додатком 4 ( v0877282-12 ).

  4.1.5. Форму заявки на розміщення матеріалу на веб-сайті МОЗ згідно з додатком 5.

  4.1.6. Вимоги до інформаційних матеріалів, що надаються для публікації на веб-сайті, що додаються.

  4.1.7. Зміни до документів, вказаних у п. п. 1.1. — 1.6. розділу 4 Положення.

  4.2. Відповідальний за координацію діяльності веб-сайту в разі необхідності визначає забезпечення можливості екстреного (у тому числі у неробочий час) оновлення інформації структурної частини веб-сайту "Новини" ("прес-служба"), посадових осіб з числа співробітників структурного підрозділу МОЗ України відповідального за зв'язки зі ЗМІ (прес-службу), відповідальних за здійснення такого оновлення, при цьому на зазначених осіб покладається персональна відповідальність за своєчасність оновлення та зміст інформації.

  4.3. Відповідальний за організацію наповнення веб-сайту:

  4.3.1. Забезпечує організацію роботи відповідальних за подання інформації до веб-сайту — керівників та уповноважених представників.

  4.3.2. Погоджує розміщення інформації на веб-сайті МОЗ України, крім випадку розміщення інформації особами, визначеними пунктом 2 Положення.

  4.3.3. Контролює своєчасне оновлення інформації на веб-сайті, крім випадку розміщення інформації особами, визначеними пунктом 2 Положення.

  4.3.4. Визначає, з урахуванням пропозицій уповноважених представників та Служби підтримки, зміни дизайну та структури окремих частин веб-сайту.

  4.3.5. Вирішує поточні питання, пов'язані з оновленням інформації на веб-сайті.

  4.3.6. Готує пропозиції щодо внесення змін до даного Положення.

  4.4. Відповідальний за подання інформації до веб-сайту — керівник структурного підрозділу МОЗ України:

  4.4.1. У визначені терміни подає інформацію за профілем діяльності свого підрозділу до відповідального за організацію наповнення веб-сайту для розміщення її на веб-сайті за затвердженою формою.

  4.4.2. Особисто відповідає за зміст та своєчасність надання інформації.

  4.4.3. Погоджує, відповідно до профілю своєї діяльності, розміщення інформації, що надається підприємствами, установами, закладами, організаціями, що належать до сфери управління МОЗ України.

  4.5. Уповноважений представник:

  4.5.1. Збирає інформацію за профілем діяльності свого підрозділу для розміщення на веб-сайті.

  4.5.2. Забезпечує попереднє опрацювання (перевірку, редагування, форматування) матеріалів, що підлягають розміщенню на веб-сайті.

  4.5.3. Готує заявку на розміщення інформації на веб-сайті за затвердженою формою.

  4.5.4. Підписує заявку на розміщення матеріалу на веб-сайті МОЗ ( v0877282-12 ) у відповідального за подання інформації до веб-сайту — керівника структурного підрозділу.

  4.5.5. Подає заявку відповідальному за організацію наповнення веб-сайту.

  4.5.6. Вирішує усі робочі питання, пов'язані з розміщенням інформації, з відповідальним співробітником Служби підтримки.

  4.5.7. Надає, відповідно до письмового доручення відповідального за координацію діяльності веб-сайту, персональний доступ до системи управління наповненням структурної частини веб-сайту "Новини" ("прес-служба") особам, відповідальним за оновлення зазначеної частини веб-сайту.

  4.6. Служба підтримки:

  4.6.1. Забезпечує функціонування всіх підсистем веб-сайту за адресою www.moz.gov.ua та захист розміщеної на веб-сайті інформації від несанкціонованої модифікації.

  4.6.2. Забезпечує оновлення на веб-сайті інформації, наданої відповідальним за організацію наповнення веб-сайту.

  4.6.3. За поданням відповідального за організацію наповнення веб-сайту вносить зміни до дизайну та структури окремих частин веб-сайту з урахуванням технічних вимог до його функціонування та наповнення.

  4.6.4. За дорученням відповідального за координацію діяльності офіційного веб-сайту, розробляє новий дизайн веб-сайту, готує відповідний макет та типові шаблони сторінок.

  4.6.5. Вносить, у разі потреби, поточні зміни до стилістичного вирішення окремих елементів дизайну веб-сайту.

  Розділ 5. Фінансування робіт, пов'язаних з технічним забезпеченням функціонування веб-сайту

  МОЗ України планує та здійснює видатки, пов'язані із забезпеченням функціонування веб-сайту, за рахунок коштів, передбачених у Держбюджеті України( 4282-17 ) за програмою "Організація і регулювання діяльності установ та окремі програми і заходи в системі охорони здоров'я", шляхом оплати угод з організацією, на яку покладено виконання функцій відповідального за розміщення інформації на веб-сайті і технічний супровід веб-сайту (Службою підтримки веб-сайту).

  Директор департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення

  Ю. Сіденко

  Додаток 1 до Положення про веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України

  ЗАТВЕРДЖУЮ Перший заступник Міністра охорони здоров'я України _____________/____________________ "___" ____________ 20__ р.

  ПЕРЕЛІК структурних підрозділів МОЗ, відповідальних за наповнення окремих тематичних рубрик веб-сайту МОЗ

  Тематична рубрика

  Відповідальний підрозділ

  Керівник відповідального за наповнення веб-сайту підрозділу

  ______________/__________________________

  Додаток 2 до Положення про веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України

  ЗАТВЕРДЖУЮ Перший заступник Міністра охорони здоров'я України _____________/__________________ "___" ____________ 20__ р.

  ПЕРЕЛІК відповідальних за подання інформації до веб-сайту МОЗ та координаторів структурних підрозділів МОЗ

  Підрозділ

  Керівник

  Координатор

  Керівник відповідального за наповнення веб-сайту підрозділу

  _____________/____________________

  Додаток 3 до Положення про веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України

  ЗАТВЕРДЖУЮ Перший заступник Міністра охорони здоров'я України _____________/____________________ "___" ____________ 20__ р.

  Терміни подання, погодження та розміщення інформації на веб-сайті МОЗ України-1

  Категорія матеріалу

  Термін подання-2

  Термін погодження-3

  Термін розміщення-4

  __________ -1 Порядок та терміни подання інформації за надзвичайних обставин (епідемії, катастрофи тощо) визначаються окремими наказами Міністра. -2 Відповідальний — відповідальний за подання інформації до веб-сайту. -3 Відповідальний — відповідальний за наповнення веб-сайту. -4 Відповідальний — Служба підтримки офіційного веб-сайту.

  Керівник відповідального за наповнення веб-сайту підрозділу

  ___________________/ ________________

  Додаток 4 до Положення про веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України

  ЗАТВЕРДЖУЮ Перший заступник Міністра охорони здоров'я України _____________/____________________ "___" ____________ 20__ р.

  СТРУКТУРА типової сторінки веб-сайту "Підрозділ МОЗ України"

  Назва підрозділу

  Загальна інформація

  Контакти Керівництво та співробітники Підпорядковані підрозділи Вакансії Завдання та функції Вищий підрозділ

  Громадянам, підприємцям, фахівцям

  Програми та заходи Міжнародна діяльність Державні закупівлі Адміністративні послуги Актуальні питання Санепіднагляд

  Законотворча діяльність

  Чинні документи Документи, винесені на громадське обговорення

  Підвідомчі установи

  Керівник відповідального за наповнення веб-сайту підрозділу

  ___________________/ ________________

  Додаток 5 до Положення про веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України

  ЗАТВЕРДЖУЮ Перший заступник Міністра охорони здоров'я України _____________/____________________ "___" ____________ 20__ р.

  Форма заявки на розміщення матеріалу на веб-сайті

  ПОГОДЖЕНО [Керівник відповідального за наповнення веб-сайту підрозділу] ____________________________ [П.І. Б.] "___" ____________ 20__ р.

  До Служби підтримки офіційного веб-сайту МОЗ України

  ЗАЯВКА на розміщення матеріалу на веб-сайті МОЗ України

  Прошу розмістити на веб-сайті МОЗ України

   _____________________________________ (найменування матеріалу)

  I. Загальні дані:

  Дата ____________

  Для нормативних документів:

  Дата __________ № __________, Дата реєстрації в Мін'юсті __________ № _________

  II. Склад

  № п/п

  Назва частини матеріалу, що міститься в окремому файлі-*

  Ім'я файлу

  __________ -* В окремих файлах можуть надаватися додатки до нормативних документів, ілюстрації, графіки, таблиці Excel, бази даних.

  III. Назва структурного підрозділу (підрозділів) МОЗ України (департамент, відділ), з діяльністю якого пов'язана інформація ___________________________________________

  IV. Назва частини та розділу сайту, де пропонується розмістити матеріал _____________________________________________________________________________

  V. Бажаність розміщення прямого посилання на матеріал на головній сторінці сайту _____________________________________________________________________________ (Верхнє меню — гарячі посилання з фото; Основне вікно — головні новини; Ліве меню — банер окремого веб-ресурсу; Праве меню — розділи "Громадянам", "Фахівцям'. "Підприємцям")

  Координатор підрозділу, відповідальний за розміщення матеріалу

  __________________ (Ініціали та прізвище)

  Керівник підрозділу

  __________________ / _______________________

  Дата: "___" ____________ 20__ р.

  Форма заявки на розміщення/зняття проектів актів на веб-сайті

  ПОГОДЖЕНО [Відповідальним за координацію діяльності офіційного веб-сайту Міністерства охорони здоров'я України] _______________________________ [П.І. Б.] "___" ____________ 20__ р.

  До Служби підтримки офіційного веб-сайту МОЗ України

  ЗАЯВКА на розміщення матеріалу на веб-сайті МОЗ України

  Прошу розмістити / зняти на веб-сайті МОЗ України проект ______________________ _____________________________________________________________________________ (найменування проекту)

  № п/п

  Назва частини матеріалу, що міститься в окремому файлі-*

  Ім'я файлу

  1.

  Повідомлення про оприлюднення

  2.

  Проект акта

  3.

  Пояснювальна записка

  4.

  Аналіз регуляторного впливу

  __________ -* В окремих файлах можуть надаватися додатки до нормативних документів, ілюстрації, графіки, таблиці Excel, бази даних

  I. Назва структурного підрозділу (підрозділів) МОЗ України (департамент, відділ), з діяльністю якого пов'язана інформація ____________________________________________

  II. Назва частини та розділу сайту, де пропонується розмістити матеріал "Громадське обговорення — електронні консультації"

  III. Бажаність розміщення прямого посилання на матеріал на головній сторінці сайту _____________________________________________________________________________ (Верхнє меню — гарячі посилання з фото; Основне вікно — головні новини;Праве меню — розділи "Громадянам ", "Фахівцям", "Підприємцям")

  Координатор підрозділу, відповідальний за розміщення матеріалу

  __________________ (Ініціали та прізвище)

  Керівник підрозділу

  __________________ / _______________________

  Дата: "___" ____________ 20__ р.

  Додаток 6 до Положення про веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України

  ЗАТВЕРДЖУЮ Перший заступник Міністра охорони здоров'я України _____________/____________________ "___" ____________ 20__ р.

  ВИМОГИ до інформаційних матеріалів, що надаються для публікації на веб-сайті

  1. Інформаційні матеріали надаються у паперовій та електронній формах. Окремі види матеріалів (реєстри, бази даних тощо) можуть надаватися лише в електронній формі за умови попереднього узгодження із відповідальним за наповнення веб-сайту МОЗ.

  2. Інформаційні матеріали мають включати обов'язкову текстову частину та, у разі необхідності, зображення (ілюстрації), табличні матеріали та/або діаграми.

  3. Для інформаційних матеріалів окремих видів відповідальним за наповнення веб-сайту можуть встановлюватись обмеження на обсяг текстової частини та наявність/кількість ілюстрацій, табличних матеріалів та/або діаграм.

  4. Текстова частина матеріалів надається у файлах форматів Microsoft Word DOC або RTF, табличні матеріали — у файлах форматів Microsoft Excel XLS або Microsoft Word DOC, ілюстрації — у графічних файлах формату JPEG, графіки та діаграми надаються у файлі формату Microsoft Excel XLS.

  Забороняється надавати текстову частину матеріалів у графічних форматах та включати до них зображення підписів відповідальних осіб.

  5. Проекти нормативних документів, що виносяться на громадське обговорення, надаються у одному файлі формату Microsoft Word DOC разом з усіма додатками. Всі супровідні матеріали (повідомлення про оприлюднення, пояснювальна записка, аналіз регуляторного впливу тощо) надаються кожен в окремому файлі формату Microsoft Word DOC.

  6. Інформаційні матеріали надаються відредагованими.

  7. Формати надання типових категорій матеріалів наведено у таблиці:

  Категорія матеріалу

  Вигляд матеріалу

  Формат матеріалу

  1.

  Анонс, оголошення, інформація, звіт, інший неілюстрований текст

  Загальний текст

  Текст у форматі DOC (Microsoft Word)

  2.

  Новина, прес-реліз, біографія, інший ілюстрований текст

  Загальний текст

  Текст у форматі DOC (Microsoft Word)

  Фото (лише окремо)

  Фото у форматі JPEG

  3.

  Нормативний документ

  Структурований текст

  Текст у форматі DOC (Microsoft Word) + Текст у форматі PDF (Adobe Acrobat)

  Таблиця

  Таблиця у форматі DOC (Microsoft Word); Таблиця у форматі XLS (Microsoft Excel) + Таблиця у форматі PDF (Adobe Acrobat)

  4.

  Інформація про структурний підрозділ МОЗ; інформація про підпорядковану МОЗ структуру, інформація про співробітника

  Структурований текст з інтернет-посиланнями

  Текст у форматі DOC (Microsoft Word)

  Таблиця

  Таблиця у форматі DOC (Microsoft Word)

  5.

  Оперативна інформація про захворювання

  Загальний текст

  Текст у форматі DOC (Microsoft Word)

  Таблиця

  Таблиця у форматі DOC (Microsoft Word)

  Діаграма, графік

  Діаграма (графік) у форматі XLS (Microsoft Excel); Діаграма (графік) у форматі Microsoft Graph

  6.

  Реєстр

  Таблиця

  Таблиця у форматі DOC (Microsoft Word); Таблиця у форматі XLS (Microsoft Excel)

  База даних

  База даних у форматі MDB (Microsoft Access)

  Керівник відповідального за наповнення веб-сайту підрозділу

  ________________/ ________________/

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  МЮГ AstapovLawyers расширяет практику коммерческого права и взаимодействие с госорганами

  К команде МЮГ AstapovLawyers в качестве партнера и главы практик коммерческого права и взаимодействия с госорганами (GR) присоединился Олег Самусь. До этого Олег занимал должность директора по ...

  В США родителей несовершеннолетних, употребляющих алкоголь у себя дома, будут штрафовать на две тыс.долл.

  Власти американского штата Иллинойс ужесточают закон о запрете употребления алкоголя несовершеннолетними (не достигшими 21 года) у себя дома.

  Сергій РИБАК: «У першу чергу фінансуються захищені статті бюджету»

  Можна розробити найкращі соціальні програми, та без коштів на їхнє забезпечення програмам тим буде гріш ціна. З іншого боку, якщо фінансів навіть удосталь, але розпоряджаються ними невміло, теж ...

  Про скасування реєстрації довірених осіб кандидата у народні депутати України, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі, Центральна виборча комісія

  Про скасування реєстрації довірених осіб кандидата у народні депутати України, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі До Центральної виборчої комісії 13 серпня 2012 року надійшла заява кандидата у народні депутати України Волкова Олександра Юрійовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 80, про припинення повноважень його довірених осіб Дуки Володимира Васильовича та Кочерги Крістіни Сергіївни, до якої додано посвідчення відповідних осіб.

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb