Україна та Норвегія мають намір в рази збільшити двосторонній товарообіг. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Міністром рибного господарства та прибережних справ Норвегії Лісбет Берг-Хансен.
За словами Миколи Азарова, товарообіг між Україною і Норвегією на даний час не відповідає потенціалу країн, і його збільшення має відбуватися за рахунок співпраці в різних галузях економіки.
«Давайте разом подумаємо як збільшити товарообіг у рази», — зазначив Прем’єр-міністр під час зустрічі.
Глава уряду зазначив, що Україна також має намір збільшити закупівлю морепродуктів з Норвегії, у зв’язку з тим, що купівельна спроможність громадян України зростає.
Водночас Прем’єр-міністр України підкреслив, що Україна зацікавлена розвивати експорт зернових до Норвегії, та вітає залучення норвезьких інвестицій і провідних технологій у виробництво сільгосптехніки та вирощування агрокультур на своїй території.
У свою чергу Лісбет Берг-Хансен зауважила, що у Норвегії проходять стажування українські спеціалісти в галузі рибного господарства.
Про доповнення Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, Державний комітет телебачення і радіомовлення УкраїниПро доповнення Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік Відповідно до вимог статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"( 1160-15 ) НАКАЗУЮ:
Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 травня 2012 року № 297, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2012 р. за № 1611/21923 Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 травня 2012 року № 297
| Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 29.04.2013 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
Російський ракетоносій вибухнув через відмову двигунаРакетоносій Протон-М із трьома російськими навігаційними апаратами Глонасс-М зазнав аварії одразу після старту із космодрому Байконур.
|