Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Этот сайт просто обалденный. Благодарю. Действительно необходимый и в тоже время функциональный сайт.

Всем большое спасибо. Этот интернет портал сейчас - уникальный в своем роде. Здорово, что есть такие полезные интернет порталы. Он прост в пользовании. На нем удобно проводить свободное время - просто и быстро.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Про затвердження Порядку видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю, Міністерство юстиції УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 11.07.2012  № 1043/5
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 липня 2012 р. за № 1170/21482

  Про затвердження Порядку видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю

  Відповідно до статті 11 Закону України «Про нотаріат»( 3425-12 ) та з метою удосконалення процесу видачі свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю, що додається.

  2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 22 червня 2009 року № 1107/5( z0565-09 ) «Про затвердження Порядку видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 24 червня 2009 року за № 565/16581 (із змінами).

  3. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К.І.):

  3.1. Подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року № 493( 493/92 ) «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

  3.2. Забезпечити належне виконання цього наказу.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Перший заступник Міністра

  І.І. Ємельянова

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства юстиції України 11.07.2012 № 1043/5

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 липня 2012 р. за № 1170/21482

  ПОРЯДОК видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю

  1. Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю (далі — свідоцтво) може бути видане громадянину України, який має повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менше трьох років, пройшов стажування протягом одного року в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса та склав кваліфікаційний іспит.

  2. Свідоцтво є підставою для призначення на посаду державного нотаріуса або для реєстрації приватної нотаріальної діяльності.

  3. Свідоцтво видається Міністерством юстиції України на підставі рішення Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України (далі — Вища кваліфікаційна комісія нотаріату), що зберігається у справах Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (далі — Департамент).

  4. Особа, яка має намір одержати свідоцтво, подає до Міністерства юстиції України заяву про видачу свідоцтва. У разі якщо заява направляється поштою, підпис особи на ній має бути нотаріально засвідчений.

  До заяви додаються такі документи:

  документ про внесення плати за видачу свідоцтва (квитанція, видана банком, або платіжне доручення з відміткою банку);

 3. копія диплома про повну вищу юридичну освіту;
 4. копія трудової книжки;
 5. фотокопія відповідних сторінок паспорта, які містять відомості про прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання.

  Копії документів повинні бути нотаріально засвідчені.

  5. Документи, зазначені у пункті 4 цього Порядку, подаються особисто або надсилаються поштовим відправленням до Міністерства юстиції України.

  При поданні заяви особисто уповноважена особа Міністерства юстиції України встановлює особу заявника за паспортом громадянина України, про що проставляє відмітку на заяві.

  6. Документи щодо видачі свідоцтва розглядаються Департаментом протягом п'ятнадцяти днів з дня їх надходження.

  7. Заява про видачу свідоцтва залишається без розгляду, якщо вона подана без документів, передбачених пунктом 4 цього Порядку, про що Міністерство юстиції України повідомляє заявника.

  8. У разі надання повного комплекту документів, передбачених пунктом 4 цього Порядку, та відповідності їх законодавству готується висновок про видачу свідоцтва, який є підставою для підготовки проекту наказу про видачу такого свідоцтва.

  Висновок підписується виконавцем, начальником відповідного відділу або особою, яка виконує його обов'язки, погоджується заступником директора Департаменту — начальником Управління нотаріату та фінансового моніторингу юридичних послуг і затверджується директором Департаменту.

  На підставі наказу видається свідоцтво за формою, встановленою у додатку 1 до цього Порядку, яке підписується Міністром юстиції України.

  9. Свідоцтво реєструється в Журналі реєстрації виданих свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю (додаток 2) (далі — Журнал).

  10. Свідоцтво видається згідно з поданою заявою особисто заявнику або його представнику за довіреністю або надсилається заявнику рекомендованим листом протягом трьох робочих днів з дня реєстрації наказу про видачу свідоцтва. Про надіслання або видачу свідоцтва у графу 7 Журналу заноситься відповідний запис.

  11. У разі втрати або пошкодження свідоцтва, а також у разі необхідності внесення до нього виправлень видається повторне свідоцтво.

  12. Повторне свідоцтво видається на підставі реєстраційного запису в Журналі за заявами осіб, щодо яких складено такий запис.

  13. На свідоцтвах, що видаються повторно, на зворотному боці у крайньому правому куті проставляється відмітка «Повторне».

  14. Особа, яка має намір одержати повторне свідоцтво, подає до Міністерства юстиції України заяву про видачу повторного свідоцтва. У разі якщо заява направляється поштовим відправленням, підпис особи на ній має бути нотаріально засвідчений.

  До заяви додаються такі документи:

  документ про внесення плати за видачу повторного свідоцтва (квитанція, видана банком, або платіжне доручення з відміткою банку);

  фотокопія відповідних сторінок паспорта, які містять відомості про прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання;

  повідомлення в засобах масової інформації про втрату свідоцтва або оригінал свідоцтва, яке пошкоджене або в яке необхідно внести виправлення.

  15. У разі надання повного комплекту документів, передбачених пунктом 14 цього Порядку, та відповідності їх законодавству приймається рішення про видачу повторного свідоцтва в порядку, передбаченому пунктом 8 ( z1170-12 ) цього Порядку.

  16. У графі 9 реєстраційного запису Журналу, на підставі якого було видано свідоцтво, проставляються відмітка про видачу повторного свідоцтва та дата і номер наказу Міністерства юстиції України, на підставі якого видано повторне свідоцтво.

  17. Повторне свідоцтво видається згідно з поданою заявою особисто заявнику або його представнику за довіреністю або надсилається заявнику рекомендованим листом протягом трьох робочих днів з дня реєстрації наказу про видачу повторного свідоцтва. Про надіслання або видачу повторного свідоцтва у графу 9 Журналу заноситься відповідний запис.

  18. Свідоцтво не видається у разі невідповідності поданих документів законодавству та у випадку, коли на дату звернення особи до Міністерства юстиції України виникли обставини, що перешкоджають одержанню свідоцтв, а саме:

 6. втрата особою громадянства України;
 7. набрання законної сили обвинувальним вироком суду;
 8. набрання законної сили рішенням суду про визнання особи недієздатною, обмежено дієздатною або винесення ухвали про застосування до неї примусових заходів медичного характеру.

  19. У випадках, передбачених пунктом 18 цього Порядку, готується висновок про відмову у видачі свідоцтва, який є підставою для підготовки проекту наказу про відмову у видачі такого свідоцтва.

  Висновок підписується виконавцем, начальником відповідного відділу або особою, яка виконує його обов'язки, погоджується заступником директора Департаменту — начальником Управління і затверджується директором Департаменту.

  Наказ про відмову у видачі свідоцтва підписується Міністром юстиції України.

  Копія наказу про відмову у видачі свідоцтва надсилається заявникові із супровідним листом за підписом директора Департаменту протягом трьох робочих днів з дня реєстрації наказу про відмову у видачі свідоцтва.

  Відмова у видачі свідоцтва може бути оскаржена в суді у порядку адміністративного судочинства.

  20. Свідоцтво може бути анульоване Міністерством юстиції України у випадках, передбачених статтею 12 Закону України «Про нотаріат»( 3425-12 ).

  У разі анулювання свідоцтва у графі 8 реєстраційного запису Журналу проставляються відмітка про анулювання свідоцтва, дата і номер наказу Міністерства юстиції України про його анулювання.

 9. 21. Анульоване свідоцтво підлягає поверненню до Міністерства юстиції України.
 10. 22. Особі, свідоцтво якої анульовано, за її заявою видається виписка з Журналу.
 11. В. о. директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу

  І. О. Наливайко

  Додаток 1 до Порядку видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю

  Лицьовий бік

  Державний Герб України МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

  СВІДОЦТВО про право на зайняття нотаріальною діяльністю

  Зворотний бік

  Державний Герб України МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

  СВІДОЦТВО про право на зайняття нотаріальною діяльністю

  Видане

  Свідоцтво є підставою для призначення на посаду державного нотаріуса або реєстрації приватної нотаріальної діяльності.

  _________________

  Міністр юстиції

  Додаток 2 до Порядку видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю

  ЖУРНАЛ реєстрації виданих свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю

  № з/п

  Номер свідоцтва

  Прізвище, ім'я та по батькові особи, якій видано свідоцтво

  Дата та номер рішення Вищої кваліфікацій-ної комісії нотаріату

  Дата та номер наказу Мін'юсту України про видачу свідоцтва

  Дата видачі свідоцтва

  Прізвище, ім'я та по батькові, підпис особи, яка одержала свідоцтво

  Дата та номер наказу Мін'юсту України про анулюван-ня свідоцтва

  Примітка

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Екіпаж «Запоріжжя» завершив ходові випробування

  Сьогодні підводний човен Військово-Морських Сил ЗС України Запоріжжя в рамках ходових випробовувань здійснив черговий вихід в море.

  Про призначення А. Євстратова головою Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, Президент України

  Розпорядження  Президента України Призначити ЄВСТРАТОВА Андрія Олександровича головою Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області.

  Про схвалення проекту Концепції проекту Закону України "Про систему рейтингування", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про схвалення проекту Концепції проекту Закону України "Про систему рейтингування" Відповідно до частини четвертої статті 6, частини першої статті 9 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні"( 448/96-ВР ), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

  Нафта здешевшає через уповільнення світової економіки

  Протягом наступних пятироків нафта у світі може подешевшати через загальне уповільнення економіки, прогнозує Міжнародне Енергетичне Агентство. Його експерти знизили прогноз попиту на сировину. ...

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb