Справа № 648/4857/14-ц
Провадження № 2/648/1273/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 жовтня 2014 року смт. Білозерка
Суддя Білозерського районного суду Херсонської області Кусік І.В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Олександрівської сільської ради Білозерського району Херсонської області про визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю, -
ВСТАНОВИЛА:
Позивач звернувся до суду з вказаною позовною заявою.
Справа підсудна Білозерському районному суду Херсонської області.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119, 120 ЦПК України.
Керуючись статтями 11, 122, 130 ЦПК України,
УХВАЛИЛА:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Олександрівської сільської ради Білозерського району Херсонської області про визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю.
Призначити попереднє судове засідання на 20 жовтня 2014 року о 09 год. 40 хв.
Копію ухвали направити учасникам процесу.
Копію заяви з копіями доданих до неї документів направити відповідачу та запропонувати подати у строк до 20 жовтня 2014 року письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують заперечення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Кусік І.В.
Юрист поможет Вам в судеИменно полюбовное разрешение конфликта наименее затратно как в финансовом плане, так и в отношении потраченного времени. Урегулирование конфликтов в несудебном порядке.
Володимиру Кличку дозволили відкласти бій з ПовєткінимВсесвітня боксерська асоціація (WBA) дозволила Володимиру Кличку провести добровільний захист титулу перед обов'язковим захистом титулу проти регулярного чемпіона WBA Олександра Повєткіна.
| Особливості митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться громадянами на митну територію України для вільного обігу, Міністерство доходів і зборів УкраїниВвезені громадянами на митну територію України для вільного обігу ТЗ, що підлягають державній реєстрації уповноваженими органами України, забороняється відчужувати або передавати у володіння, ...
Про внесення змін до переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку Внести до переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку ( 243-2012-р ), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. № 243, — із змінами, внесеними розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 23 липня 2012 р. № 551, від 15 серпня 2012 р. № 660 і від 1 жовтня 2012 р. № 752, зміни, що додаються.
|