ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
17 вересня 2014 року м. Київ К/800/47978/14
Суддя Вищого адміністративного суду України Федоров М.О. розглянувши касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 23.12.2013 та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 15.04.2014 року у справі № 814/4762/13-а за позовом Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області до Товариства з обмеженою відповідальністю промислово-торгівельна компанія «Матіас», Реєстраційної служби Миколаївського міського управління юстиції, Реєстраційної служби Миколаївського районного управління про визнання нечинними установчими та реєстраційних документів, -
В С Т А Н О В И В :
Постановою Миколаївського окружного адміністративного суду від 23.12.2013 позовні вимоги задоволено.
Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 15.04.2014 постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 23.12.2013 залишено без змін.
У поданій до Вищого адміністративного суду України касаційній скарзі скаржник, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального та порушення норм процесуального права, просить судове рішення судів першої та апеляційної інстанції скасувати та відмовити у задоволенні позовних вимог.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень не вбачається порушення судами норм матеріального та процесуального права, касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки обґрунтовані посиланнями на норми, тлумачення яких у межах встановлених судами обставин є очевидним.
Керуючись п. 5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -
У Х В А Л И В :
У відкритті касаційного провадження у справі за позовом Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області до Товариства з обмеженою відповідальністю промислово-торгівельна компанія «Матіас», Реєстраційної служби Миколаївського міського управління юстиції, Реєстраційної служби Миколаївського районного управління про визнання нечинними установчими та реєстраційних документів відмовити.
Матеріали касаційної скарги повернути скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.О. Федоров