ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1
УХВАЛА
про відкриття провадження в адміністративній справі
16 липня 2014 рокум. Київ№826/9973/14Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Костенко Д.А., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України про визнання протиправною бездіяльності та дій, зобов'язання вчинити дії,
в с т а н о в и в:
Позовна заява відповідає вимогам ст. 106 КАС. Підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі немає.
Керуючись ст.ст. 105-110, 121, 160, 165 КАС, суддя
у х в а л и в:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Направити сторонам копію ухвали, відповідачу - копію позову з додатками.
3. Запропонувати відповідачу до судового засідання у справі подати до суду письмові заперечення або заяву про визнання позову та всі докази на їх підтвердження.
4. Закінчити підготовче провадження. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити сторін у встановленому КАС порядку.
5. Справа розглядатиметься колегією суддів під головуванням судді Костенка Д.А.
Ухвала набирає законної сили з моменту прийняття і оскарженню не підлягає.
Суддя Костенко Д.А.
Особам, які беруть участь у справі, мати при собі документи, що підтверджують особу, займану ними посаду, повноваження на ведення справи у суді (паспорт, службове посвідчення, оригінал довіреності).
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані під час провадження у справі повідомляти суд про зміну місця проживання (перебування, знаходження), роботи, служби.
Особи, які беруть участь у справі, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов'язані завчасно повідомити про це суд.
Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.
Згідно із ст.ст. 49,51 КАС особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адмініс-тративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до по-чатку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Розписка про отримання представниками копії ухвали та позовних матеріалів:
__________________ _________________________ __________________ ___________________
(процесуальний статус) (П.І.Б.) (підпис) (дата)
__________________ _________________________ __________________ ___________________
(процесуальний статус) (П.І.Б.) (підпис) (дата)
__________________ _________________________ __________________ ___________________
(процесуальний статус) (П.І.Б.) (підпис) (дата)
__________________ _________________________ __________________ ___________________
(процесуальний статус) (П.І.Б.) (підпис) (дата)
Відмітка про надіслання копії ухвали та позовних матеріалів: