Справа № 2604/28373/12
Номер рядка звіту 43
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"05" грудня 2012 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Чех Н.А., перевіривши виконання вимог ст.ст. 118-120 ЦПК України по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
В С Т А Н О В И В:
При підготовці справи до судового засідання були вивчені і перевірені матеріали.
Визнавши підготовку справи до судового засідання завершеною, вважаю за можливе відкрити провадження у справі.
Керуючись ст.ст. 122 ч.1, 123, 127, 128 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.
Призначити справу до судового засідання в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва (адреса -м. Київ, вулиця Кошиця, 5, кабінет № 112) на - 20 грудня 2012 року на 17 год. 30 хв.
Запропонувати стороні відповідача в строк до 20 грудня 2012 року (дати проведення судового засідання) або до початку розгляду справи по суті - надати суду зустрічний позов; письмові заперечення, пояснення стосовно заяви; докази або посилання на докази, якими обґрунтовуються заперечення.
Копію ухвали направити сторонам.
Суддя: