Номер провадження 2-н/754/87/14
Справа № 754/1141/14-ц
УХВАЛА
про відкриття провадження
"24" січня 2014 р. Суддя Деснянського районного суду м. Києва Смирнова Є.П., розглянувши матеріали заяви Публічного акціонерного товариства «Київенерго»: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 31, про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію - з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: АДРЕСА_1.
В с т а н о в и в :
Публічне акціонерне товариство «Київенерго» звернулось до суду з заявою про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з боржників заборгованості за спожиту електричну енергію.
Перевіривши дотримання вимог ст.ст. 100, 118-120 ЦПК України по даній заяві, керуючись ст. 122 ЦПК України,-
У х в а л и в :
Відкрити провадження у справі за заявою Публічного акціонерного товариства «Київенерго»: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 31, про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію - з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: АДРЕСА_1.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Суддя:
Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ УкраїниКопія: Міністерство юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріат Кабінету Міністрів України Державна служба України з надзвичайних ситуацій Посольство України в Російській Федерації
Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 р. № 1249, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 р. № 1249 Внести зміну до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 р. № 1249( 1249-2010-р ) "Деякі питання реалізації інвестиційного проекту створення національної супутникової системи зв’язку", доповнивши його після слова "футболу" словами ", у тому числі погодження, пов’язані із внесенням змін до графіка погашення кредиту за кредитним договором, укладеним між зазначеним підприємством та Канадською експортною агенцією".
| Про звільнення Я. Стеця з посади голови Чортківської районної державної адміністрації Тернопільської області, Президент УкраїниРозпорядження Президента України Звільнити СТЕЦЯ Ярослава Петровича з посади голови Чортківської районної державної адміністрації Тернопільської області.
Про внесення змін до Положення про Єдину базу даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, Міністерство юстиції УкраїниЄдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, - це автоматизована база даних, що містить інформацію про суб'єктів підприємницької діяльності, відносно яких ...
|