пр. № 2-п/759/103/13
ун. № 759/8654/13-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 серпня 2013 року
Святошинський районний суд міста Києва в складі
головуючого-судді Мазур І.В.
при секретарі Сіряченко Я.В.
з участю представника відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві заяву ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення , -
В С Т А Н О В И В:
Відповідачка ОСОБА_2 звернулася до суду з заявою про перегляд заочного рішення Святошинського райсуду м.Києва від 30.05.2013року.
В судовому засіданні представник відповідачки заявив клопотання про зупинення провадження у справі про визнання права власності на частину квартири до залучення у справі правонаступника, оскільки згідно свідоцтва про смерть ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 померла.
Суд , вислухавши заявлене клопотання, вважає, що дане клопотання не підлягає задоволенню, а провадження по справі за заявою ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення має бути закрито за наступних підстав.
Як вбачається із рішення Святошинського райсуду м.Києва вівд 30 травня 2013року було задоволено позов ОСОБА_3, визнано за ним право власності на ? частину квартири АДРЕСА_1/а.с.60/
Ухвалою Апеляційного суду м.Києва від 23 травня 2013року зазначене рішення залишено без змін.
До суду 10.06.2013року надійшла заява ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення по справі..
Згідно п.6 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд постановляє ухвалу про закриття провадження по справі, якщо померла фізична особа, яка була однією із сторін у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.
ОСОБА_2 померла ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується свідоцтвом про смерть. Правонаступництво за даною категорією справ не передбачена, як і не передбачено згідно ЦПК України правонаступництво по заяві про перегляд заочного рішення по справі.
Враховуючи вищевикладене, керуючись вимогами п.6 ч.1 ст.205, 293, 294 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
В задоволенні клопотання про зупинення провадження по справі відмовити.
Закрити провадження по справі за заявою ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення суду від 30 травня 2013року.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя