Днями, до чергової частини Комсомольського міськвідділу міліції із заявою звернувся 59-річний місцевий житель, який повідомив про викрадення його автомобіля «Шевроле Авео».
У ході проведення першочергових оперативно — розшукових заходів, працівники ДАІ помітили зазначений автомобіль, що рухався однією із вулиць міста. Сигнал про зупинку транспортного засобу, водій автівки проігнорував та тільки додав швидкості.
Розпочавши переслідування, інспектори Державтоінспекції наздогнали авто при виїзді із міста Комсомольськ. Після зупинки переслідуваного легковика із нього вибігли водій та два пасажири і почали тікати. Працівникам міліції вдалося наздогнати водія. Ним виявився 19-річний місцевий мешканець, який пояснив, що авто взяли аби покататися із друзями. Причетність двох інших молодиків до незаконного заволодіння транспортного засобу встановлять правоохоронці.
Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.
Про доповнення Переліку національних закладів культури, для працівників яких при визначенні посадових окладів застосовується додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів, Міністерство культури УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 грудня 2012 р. за № 2065/22377 Про доповнення Переліку національних закладів культури, для працівників яких при визначенні посадових окладів застосовується додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів
Баскетболістам вистачило сил і драйвуЗлети назустріч виклику! так звучить гасло чемпіонату Європи серед юнацьких команд, який цими днями проходить у київському Палаці спорту. За словами директора турніру Маркіяна Лубківського, ...
| Урок безпеки від ДАІ: львівські правоохоронці застерегли підлітків від легковажності та помилокУ Львові працівники Державтоінспекції проводять для школярів повчальні заняття із Правил дорожнього руху. Днями правоохоронці зустрілися із вихованцями Львівського художнього ліцею.
Щодо обов'язковості надання документів митним органам, визначених Класифікатором документів, Міністерство фінансів УкраїниДержавній митній службі України Міністерством фінансів України розглянуто лист Держмитслужби України від 24.09.2012 № 11.1/2-16.3/10654 стосовно надання роз'яснень щодо обов'язковості надання документів митним органам, визначених Класифікатором документів( v1011201-12 ), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 № 1011, та повідомляємо наступне.
|