У міліцейських зведеннях незаконні заволодіння транспортними засобами фіксуються майже щоденно. У Горлівці впродовж тижня вже двічі в таких кримінальних історіях відзначились підлітки.
1 грудня, близько опівночі, інспектори ДПС ДАІ м. Горлівки помітили автомобіль «ВАЗ-21011» з явними механічними пошкодженнями кузову. Вимогу інспекторів ДАІ про зупинку водій проігнорував, навпаки він явно збільшив швидкість, маючи намір зникнути в темряві. Інспектори ДАІ почали переслідування, однак воно виявилось недовгим.
Автомобіль невдовзі зупинився, водій та пасажир швидко вискочили з нього і побігли у лісосмугу, ще один з пасажирів залишився біля автівки. Одного з втікачів працівники ДАІ догнали та разом з його супутником нічного вояжу та транспортним засобом доставили в Калінінській райвідділ міліції м. Горлівки. Зловмисниками виявились 15-річні хлопці, які наразі пояснюють в міліції при яких обставинах вони опинились в чужому авто.
Це вже другий, за нетривалий період часу, випадок затримання працівниками ДАІ юнаків, які пояснюють, що заволоділи чужим майном, щоб розважитись. Та розповідь про те, що автомобіль взяли щоб покататися, вряд чи допоможе зловмисникам. «Незаконне заволодіння транспортним засобом» — саме так трактує закон подібні дії.