КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 7 серпня 2013 р. № 579-р Київ
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок
Відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) надати дозвіл національному природному парку "Меотида" на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 721,8923 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення) згідно з додатком, розташованих на території Новоазовського та Першотравневого районів Донецької області, з подальшим наданням їх зазначеному парку в постійне користування для забезпечення його функціонування.
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 70
Додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 серпня 2013 р. № 579-р
ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, розташовані на території Новоазовського та Першотравневого районів Донецької області, на які національному природному парку "Меотида" надається дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо їх відведення
Для яких потреб надається земельна ділянка
Площа земельної ділянки, гектарів
З яких земель вилучається земельна ділянка
Донецька область, усього
721,8923
у тому числі:
Новоазовський район
Сєдовська селищна рада
Для забезпечення функціонування національного природного парку
420,6923землі лісогосподарського призначення, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Тельманівське лісове господарство"
Першотравневий район
Мелекінська сільська рада
-"-
301,2землі лісогосподарського призначення, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Приазовське лісове господарство"
Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. № 645, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. № 645 На часткову зміну розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. № 645( 645-2011-р ) "Про призначення координатора діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону" призначити координатором діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону, першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Максюту Анатолія Аркадійовича, увільнивши від цих обов’язків Бандурова Володимира Володимировича.
Про призначення С. Скубашевського Радником Президента України, Президент УкраїниУказ Президента України Призначити СКУБАШЕВСЬКОГО Станіслава Валеріановича Радником Президента України (поза штатом). Президент України м. Київ 9 січня 2013 року № 14/2013
| Про перерозподіл деяких видатків, передбачених Міністерству надзвичайних ситуацій на 2012 рік, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл деяких видатків, передбачених Міністерству надзвичайних ситуацій на 2012 рік 1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству надзвичайних ситуацій на 2012 рік у загальному фонді державного бюджету( 4282-17 ), перерозподіл видатків розвитку в сумі 8900 тис. гривень шляхом зменшення їх обсягу за програмою 3202120 "Підтримка у безпечному стані енергоблоків та об'єкта "Укриття" та заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС" і відповідного збільшення їх обсягу за програмою 3202110 "Підтримка екологічно безпечного стану у зонах відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення".
Лозанна відмовила «Металісту»Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) відмовив Металісту призупинити рішення УЄФА про відсторонення клубу від Ліги чемпіонів.
|