Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Благодарим всех за качественную работу. Этот интернет проект - сейчас - уникальный в своем роде. Хорошо, что есть такие так необходимые всем интернет проекты. Сайт прост в пользовании. На нем здорово отдыхать - просто, удобно,быстро.

Этот сайт отличный! Пользовался довольно чуть ли не по три раза на день. Этот сайт ожидает светлое будущее. Желаю удачи. Хотелося б встречаться с Вашими новыми работами чаще!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, Міністерство освіти і науки УкраїниМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

  1. 17.04.2013  № 447
  2. Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

    Відповідно до Указу Президента України від 22 березня 2002 року № 284( 284/2002 ) «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості ( z0779-03 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 29 серпня 2003 року № 585/529/875 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 вересня 2003 року за № 779/8100 та на підставі рішення журі 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (далі — Конкурс) за результатами перевірки конкурсних робіт НАКАЗУЮ:

    1. Визнати:

    1.1. Переможцями Конкурсу у номінації «Література» — 29 учнів згідно з додатком 1.

    1.2. Переможцями Конкурсу у номінації «Історія України і державотворення» — 31 учень згідно з додатком 2.

    2. Нагородити:

    2.1. Переможців Конкурсу, зазначених у додатках 1-2, дипломами та цінними подарунками.

    2.2. Вчителів, викладачів, керівників гуртків, зазначених у додатках 3-4, які підготували переможців Конкурсу, подяками та цінними подарунками.

    3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

    Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра

    Є.М. Суліма

    Додаток 1 до наказу Міністерства освіти і науки 17.04.2013 № 447

    СПИСОК переможців 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»

    № п/п

    Прізвище, ім'я, по батькові переможця

    Клас

    Назва навчального закладу

    Назва роботи

    1

    2

    3

    4

    5

    Автономна Республіка Крим

    1.

    Любомирський Дмитро Миколайович

    7

    Навчально-виховний комплекс «Українська школа-гімназія» м. Сімферополя

    Моє ставлення до творчості Тараса Григоровича Шевченка

    Вінницька область

    2.

    Вараниця Валерія Сергіївна

  3. 11
  4. Літинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вінницької області

    «Ідея соборності України: творчість Т. Шевченка, народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє (Цінності, що не підвладні часові)»

    Волинська область

    3.

    Пироганич Ірина Юріївна

  5. 10
  6. Маяківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів — лінгвістичний ліцей» Волинської обласної ради Волинської області

    Монолог літа

    Дніпропетровська область

    4.

    Кириченко Анастасія Олександрівна

  7. 10
  8. Навчально-виховний комплекс № 138 м. Дніпропетровська

    Збірка поезій

    Донецька область

    5.

    Єнгоян Гоар Манвелівна

  9. 10
  10. Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецької області

    Захалявна книжка (збірка віршів)

    Житомирська область

    6.

    Михніцька Ілона Володимирівна

    7

    Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Житомирської області

    Вільний триптих «Сонце в долонях»

    Закарпатська область

    7.

    Дюрик Катерина Юріївна

  11. 11
  12. Гімназія м. Ужгорода Закарпатської області

    Очима притуляюсь до твого світла

    Запорізька область

    8.

    Годованець Анастасія Миколаївна

    9

    Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

    Сімейна реліквія

    Івано-Франківська область

    9.

    Шкоропаняк Наталія Олексіївна

  13. 10
  14. Калуська гімназія Калуської міської ради Івано-Франківської області

    «Житейський іконостас або Моє «портретування» минувшини рідної Збори» (публіцистика фольклорних вислідів)

    Київська область

  15. 10.
  16. Груленко Павло Валерійович

  17. 11
  18. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Білоцерківської міської ради Київської області

    Біль вишневого цвіту

    Кіровоградська область

  19. 11.
  20. Четвертак Дарина Сергіївна

  21. 10
  22. Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат — школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради

    «З першої хвилини життя»

    Луганська область

  23. 12.
  24. Красавіна Ганна Русланівна

    9

    Комунальний заклад «Алчевська соціально-економічна гімназія» Луганської області

    Незабутні зустрічі

    Львівська область

  25. 13.
  26. Петренко Катерина Олексіївна

    4

    Львівська академічна гімназія Львівської області

    «Я — Українець. До глибини родоводу»

    Миколаївська область

  27. 14.
  28. Дога Ангеліна Олександрівна

    8

    Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Доманівської районної ради Миколаївської області

    Я горджусь, що живу в Україні

    Одеська область

  29. 15.
  30. Кожухаренко Ольга Миколаївна

    9

    Лиманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний заклад» Одеської області

    Поетичні доробки

    Полтавська область

  31. 16.
  32. Ткачук Дарина Сергіївна

  33. 10
  34. Вовчицький ліцей ім В. Ф. Мицика Лубенської районої ради Полтавської області

    Отак і живу…

    Рівненська область

  35. 17.
  36. Субурай Оксана Володимирівна

  37. 11
  38. Квасилівський навчально-виховний комплекс „школа- ліцей" Рівненської області

    Білим по білому

    Сумська область

  39. 18. 19.
  40. Бондаренко Ксенія Вікторівна Кучеренко Ярослава Юріївна

  41. 10
  42. Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Сумської області

    «Шевченко і музика»

    Тернопільська область

  43. 20.
  44. Шпак Оксана Олександрівна

    9

    Сосулівська загально-освітня школа І-ІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області

    Асоціації

    Харківська область

  45. 21.
  46. Скарлат Ірина Сергіївна

  47. 11
  48. Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Куп’янської міської ради Харківської області

    «Нехитрі історії нашого українського роду. П’єси»

    Херсонська область

  49. 22.
  50. Аліпов Антон Павлович

    9

    Первомаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області

    Я — українець. До глибини родоводу

    Хмельницька область

  51. 23.
  52. Кулікова Елеонора Олександрівна

  53. 10
  54. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Нетішина Хмельницької області

    Зустрічі з Великими

    Черкаська область

  55. 24.
  56. Юрчак Марія Володимирівна

    9

    Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Смілянської міської ради Черкаської області

    Ой роде мій красний

    Чернівецька область

  57. 25.
  58. Васюк Алла Юріївна

  59. 10
  60. Чернівецький юридичний коледж

    Тернистими шляхами

    Чернігівська область

  61. 26.
  62. Заяць Яна Станіславівна

  63. 11
  64. Сосницька районна гімназія Сосницької районної ради Чернігівської області

    Полинове щастя

    м. Київ

  65. 27.
  66. Степаненко Анастасія Євгенівна

  67. 11
  68. Спеціалізована школа з поглибленим вивченням української мови та літератури № 193 м. Києва

    Поезія

  69. 28.
  70. Джурик Крістіна Вікторівна

  71. 10
  72. Київська гімназія східних мов № 1 м. Києва

    Я донька твоя, Україно

    м. Севастополь

  73. 29.
  74. Атрохова Марина Сергіївна

    7

    Севастопольська гімназія № 8 із російською й українською мовами навчання Севастопольської міської ради м. Севастополя

    Зернятка одного колосочка

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 2 до наказу Міністерства освіти і науки 17.04.2013 № 447

    СПИСОК переможців 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

    № п/п

    Прізвище, ім'я, по батькові переможця

    Клас (курс)

    Назва навчального закладу

    Назва роботи

    1

    2

    3

    4

    5

    Автономна Республіка Крим

    1.

    Д’яченко Роман Олександрович

  75. 11
  76. Гімназія № 11 ім. К. А. Треньова м. Сімферополя

    «Идея соборности Украины: народ, общество, государство, семья»

    Вінницька область

    2.

    Мельник Олена Ярославівна

  77. 11
  78. Журавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тульчинського району Вінницької області

    «Доля моєї родини в історії України»

    Волинська область

    3.

    Шабала Богдан Ярославович

  79. 11
  80. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 26» Луцької міської ради Волинської області

    «Ідея соборності в історії і практиці українського державотворення»

    Дніпропетровська область

    4.

    Пурік Вікторія Сергіївна

  81. 10
  82. Новов’язівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Юріївського району Дніпропетровської області

    «Дослідження життя та творчості місцевого поета Григорія Маловика в контексті національної активності шістдесятників»

    Донецька область

    5.

    Кравченко Анастасія Михайлівна

  83. 10
  84. Амвросіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Донецької області

    «Історія родини в історії України»

    Житомирська область

    6.

    Черепанська Марина Миколаївна

    ІІІ курс

    Коростишівський професійний аграрний ліцей Житомирської області

    «Внесок Наталії Дмитрівни Полонської-Василенко у розвиток історії України»

    Закарпатська область

    7.

    Стець Діана Іванівна

  85. 10
  86. Великоберезнянська гімназія Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

    «Феномен Тараса Шевченка як ідентифікатора національного духу»

    Запорізька область

    8.

    Петухова Ксенія Олександрівна

  87. 10
  88. Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області

    «Реалізація державницької ідеї за доби Гетьманату П. Скоропадського»

    Івано-Франківська область

    9.

    Лутчин Уляна Андріївна

  89. 11
  90. Рогатинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області

    «Депортація українців з Польщі в 1944-1946 рр.: правда історії, доля людини, право на статус»

    Київська область

  91. 10.
  92. Бондар Марія Володимирівна

  93. 10
  94. Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія — школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області

    «Перша гетьманська столиця України: Білоцерківські сторінки політичної біографії Богдана Хмельницького (травень-червень 1648 року)»

    Кіровоградська область

  95. 11.
  96. Бібік Роман Володимирович

    7

    Бобринецька гімназія -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Бобринця Кіровоградської області

    «Загубилось в долині село»

    Луганська область

  97. 12. 13. 14. 15.
  98. Галкін Сергій Вікторович Кравцов Олег Олександрович Лозиченко Ганна Станіславівна Медведєва Анастасія Андріївна

  99. 9 9 11 11
  100. Бобриківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В. Татаренка Антрацитівського району Луганської області

    «На бистрині часу»

    Львівська область

  101. 16.
  102. Ройченко Ірина Юріївна

    9

    Вибранівська спеціалізована загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Жидачівського району Львівської області

    «За Україну, за її волю»

    Миколаївська область

  103. 17.
  104. Шмідт Вікторія Вікторівна

    9

    Кривобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області

    «…І будуть люди на землі»

    Одеська область

  105. 18.
  106. Коврова Валерія Олександрівна

    9

    Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія № 7 — спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови»

    «Тарас Шевченко — шлях до духовної соборності»

    Полтавська область

  107. 19.
  108. Ситник Всеволод Володимирович

    7

    Комсомольська гімназія імені В. О. Нижниченка Комсомольської міської ради Полтавської області

    «Ідея соборності України у гончарстві»

    Рівненська область

  109. 20.
  110. Кузьмич Катерина Віталіївна

    І курс

    Державний професійно-технічний навчальний заклад «Сарненський професійний аграрний ліцей» Рівненської області

    «Моя маленька Батьківщина»

    Сумська область

  111. 21.
  112. Кабанова Марина Сергіївна

    І курс

    Державний професійно-технічний навчальний заклад «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» Сумської області

    «Історія Батьківщини починається з історії рідного краю»

    Тернопільська область

  113. 22.
  114. Гусаківський Дмитро Петрович

  115. 10
  116. Кременецька загальноосвітня школа — інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської області

    «Старі православні кладовища Кременця»

    Харківська область

  117. 23.
  118. Тарабан Вікторія Вікторівна

  119. 10
  120. Сахновщинська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області

    «Епістолярна спадщина як джерело дослідження Великої Вітчизняної війни»

    Херсонська область

  121. 24.
  122. Корнієнко Микола Євгенович

    9

    Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району Херсонської області

    «Ідеї державотворення у поглядах Т. Г. Шевченка»

    Хмельницька область

  123. 25.
  124. Семенюк Діана Валентинівна

    9

    Технічний багатопрофільний ліцей м. Хмельницького

    «Чудотворні ікони Хмельниччини: історико-релігіє-знавчий аспект»

    Черкаська область

  125. 26.
  126. Яковіна Ольга Володимирівна

  127. 11
  128. Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області

    «Історична читанка «Кобзарик»

    Чернігівська область

  129. 27.
  130. Маркова Марія Анатоліївна

  131. 11
  132. Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Чернігівської міської ради Чернігівської області

    «Село Редьківка Ріпкинського району Чернігівської області та її округа у вирі подій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.»

    Чернівецька область

  133. 28. 29.
  134. Ілащук Марина Степанівна Банар Аріна Миколаївна

  135. 8 10
  136. Колінковецький навчально-виховний комплекс Хотинського району Чернівецької області

    «Корифей буковинського краю»

    м. Київ

  137. 30.
  138. Гринькевич Юлія Василівна

  139. 11
  140. Спеціалізована школа № 250 м. Києва

    «З’їзд народів- федералістів 8-15 вересня 1917 року в місті Києві»

    м. Севастополь

  141. 31.
  142. Рогожин Дмитро Олександрович

    9

    Севастопольська гімназія № 5 ім. Лесі Українки Севастопольської міської ради

    «Втілюючи заповіти Кобзаря: український національний рух у Севастополі на початку ХХ століття»

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 3 до наказу Міністерства освіти і науки 17.04.2013 № 447

    СПИСОК вчителів, які підготували переможців 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»

    № п/п

    Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

    Назва навчального закладу

    Прізвище, ім’я, по батькові переможця

    1

    2

    3

    4

    Автономна Республіка Крим

    1.

    Харитоненко Юлія Валентинівна

    Навчально-виховний комплекс «Українська школа-гімназія» м. Сімферополя

    Любомирський Дмитро Миколайович

    Вінницька область

    2.

    Тимчишина Надія Іванівна

    Літинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вінницької області

    Вараниця Валерія Сергіївна

    Волинська область

    3.

    Яручик Тетяна Василівна

    Маяківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів — лінгвістичний ліцей» Волинської обласної ради Волинської області

    Пироганич Ірина Юріївна

    Дніпропетровська область

    4.

    Самойленко Олена Вікторівна

    Навчально-виховний комплекс № 138 м. Дніпропетровськ

    Кириченко Анастасія Олександрівна

    Донецька область

    5.

    Кольченкова Аліна Анатоліївна

    Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецької області

    Єнгоян Гоар Манвелівна

    Житомирська область

    6.

    Вербило Лариса Василівна

    Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Житомирської області

    Михніцька Ілона Володимирівна

    Закарпатська область

    7.

    Чоповдя Єльвіра Павлівна

    Гімназія м. Ужгорода Закарпатської області

    Дюрик Катерина Юріївна

    Запорізька область

    8.

    Фесенко Ольга Миколаївна

    Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

    Годованець Анастасія Миколаївна

    Івано-Франківська область

    9.

    Півторак Віталій Романович

    Калуська гімназія Калуської міської ради Івано-Франківської області

    Шкоропаняк Наталія Олексіївна

    Київська область

  143. 10.
  144. Дідківський Володимир Іванович

    Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Білоцерківської міської ради Київської області

    Груленко Павло Валерійович

    Кіровоградська область

  145. 11.
  146. Павленко Вікторія Володимирівна

    Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат — школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради

    Четвертак Дарина Сергіївна

    Луганська область

  147. 12.
  148. Бабич Олена Георгіївна

    Комунальний заклад «Алчевська соціально-економічна гімназія» Луганської області

    Красавіна Ганна Русланівна

    Львівська область

  149. 13.
  150. Войцик Ольга Романівна

    Львівська академічна гімназія Львівської області

    Петренко Катерина Олексіївна

    Миколаївська область

  151. 14.
  152. Миронюк Світлана Миколаївна

    Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Доманівської районної ради Миколаївської області

    Дога Ангеліна Олександрівна

    Одеська область

  153. 15.
  154. Карпенко Надія Василівна

    Лиманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний заклад» Одеської області

    Кожухаренко Ольга Миколаївна

    Полтавська область

  155. 16.
  156. Ткаченко Наталія Миколаївна

    Вовчицький ліцей ім В. Ф. Мицика Лубенської районої ради Полтавської області

    Ткачук Дарина Сергіївна

    Рівненська область

  157. 17.
  158. Субурай Віра Титівна

    Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської області

    Субурай Оксана Володимирівна

    Сумська область

  159. 18.
  160. Головань Наталія Михайлівна

    Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Сумської області

    Бондаренко Ксенія Вікторівна Кучеренко Ярослава Юріївна

    Тернопільська область

  161. 19.
  162. Шпак Наталія Василівна

    Сосулівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області

    Шпак Оксана Олександрівна

    Харківська область

  163. 20.
  164. Таращич Валентина В’ячеславівна

    Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Куп’янської міської ради Харківської області

    Скарлат Ірина Сергіївна

    Херсонська область

  165. 21.
  166. Кондрацова Людмила Дмитрівна

    Первомаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області

    Аліпов Антон Павлович

    Хмельницька область

  167. 22.
  168. Назімко Лілія Сергіївна

    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Нетішина Хмельницької області

    Кулікова Елеонора Олександрівна

    Черкаська область

  169. 23.
  170. Коваленко Сергій Миколайович

    Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області

    Юрчак Марія Володимирівна

    Чернівецька область

  171. 24.
  172. Киселиця Іван Васильович

    Чернівецький юридичний коледж

    Васюк Алла Юріївна

    Чернігівська область

  173. 25.
  174. Огієнко Марія Андріївна

    Сосницька районна гімназія Сосницької районної ради Чернігівської області

    Заяць Яна Станіславівна

    м. Київ

  175. 26.
  176. Адаменко Вікторія Андріївна

    Спеціалізована школа з поглибленим вивченням української мови та літератури № 193 м. Києва

    Степаненко Анастасія Євгенівна

  177. 27.
  178. Ушакова Тетяна Сергіївна

    Київська гімназія східних мов № 1 м. Києва

    Джурик Крістіна Вікторівна

    м. Севастополь

  179. 28.
  180. Атрохова Євгенія Владиславівна

    Севастопольська гімназія № 8 із російською й українською мовами навчання Севастопольської міської ради м. Севастополя

    Атрохова Марина Сергіївна

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 4 до наказу Міністерства освіти і науки 17.04.2013 № 447

    СПИСОК вчителів, які підготували переможців 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

    № п/п

    Прізвище, ім'я, по батькові вчителя

    Назва навчального закладу

    Прізвище, ім'я, по батькові переможця

    1

    2

    3

    4

    Автономна Республіка Крим

    1.

    Вєлішаєва Усніє Аблаївна

    Гімназія № 11 ім. К. А. Треньова м. Сімферополя

    Д’яченко Роман Олександрович

    Вінницька область

    2.

    Пшенична Надія Василівна Монастирук Юрій Вікторович

    Журавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тульчинського району Вінницької області

    Мельник Олена Ярославівна

    Волинська область

    3.

    Шабала Ярослав Миколайович

    Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 26» Луцької міської ради Волинської області

    Шабала Богдан Ярославович

    Дніпропетровська область

    4.

    Погорелова Ольга Михайлівна

    Новов’язівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Юріївського району Дніпропетровської області

    Пурік Вікторія Сергіївна

    Донецька область

    5.

    Тур Лариса Іванівна

    Амвросіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Донецької області

    Кравченко Анастасія Михайлівна

    Житомирська область

    6.

    Венгловська Альона Сергіївна

    Коростишівський професійний аграрний ліцей Житомирської області

    Черепанська Марина Миколаївна

    Закарпатська область

    7.

    Савко Оксана Володимирівна

    Великоберезнянська гімназія Великоберезнянської районної ради Закарпатської області

    Стець Діана Іванівна

    Запорізька область

    8.

    Петухова Ольга Олегівна

    Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області

    Петухова Ксенія Олександрівна

    Івано-Франківська область

    9.

    Доронюк Леся Богданівна

    Рогатинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області

    Лутчин Уляна Андріївна

    Київська область

  181. 10.
  182. Потильчак Світлана Йосипівна

    Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія — школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області

    Бондар Марія Володимирівна

    Кіровоградська область

  183. 11.
  184. Бібік Наталія Станіславівна

    Бобринецька гімназія -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кіровоградської області

    Бібік Роман Володимирович

    Луганська область

  185. 12.
  186. Захарченко Валентина Миколаївна

    Бобриківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В. Татаренка Антрацитівського району Луганської області

    Галкін Сергій Вікторович Кравцов Олег Олександрович Лозиченко Ганна Станіславівна Медведєва Анастасія Андріївна

    Львівська область

  187. 13.
  188. Гурська Ірина Степанівна

    Вибранівська спеціалізована загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Жидачівського району Львівської області

    Ройченко Ірина Юріївна

    Миколаївська область

  189. 14.
  190. Запорожець Ольга Василівна

    Кривобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області

    Шмідт Вікторія Вікторівна

    Одеська область

  191. 15.
  192. Пилипейко Сергій Федорович

    Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія № 7 — спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови»

    Коврова Валерія Олександрівна

    Полтавська область

  193. 16.
  194. Мітіна Ірина Валентинівна

    Комсомольська гімназія імені В. О. Нижниченка Комсомольської міської ради Полтавської області

    Ситник Всеволод Володимирович

    Рівненська область

  195. 17.
  196. Сахненко Любов Миколаївна

    Державний професійно-технічний навчальний заклад «Сарненський професійний аграрний ліцей» Рівненської області

    Кузьмич Катерина Віталіївна

    Сумська область

  197. 18.
  198. Колесник Оксана Володимирівна

    Державний професійно-технічний навчальний заклад «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» Сумської області

    Кабанова Марина Сергіївна

    Тернопільська область

  199. 19.
  200. Савчук Віталій Миколайович

    Кременецька загальноосвітня школа — інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської області

    Гусаківський Дмитро Петрович

    Харківська область

  201. 20.
  202. Гунько Світлана Юріївна

    Сахновщинська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області

    Тарабан Вікторія Вікторівна

    Херсонська область

  203. 21.
  204. Шевченко Лариса Володимирівна

    Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району Херсонської області

    Корнієнко Микола Євгенович

    Хмельницька область

  205. 22.
  206. Михайлів Тарас Володимирович

    Технічний багатопрофільний ліцей м. Хмельницького

    Семенюк Діана Валентинівна

    Черкаська область

  207. 23.
  208. Шульга Вікторія Дмитрівна

    Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області

    Яковіна Ольга Володимирівна

    Чернігівська область

  209. 24.
  210. Єгорова Ганна Петрівна

    Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Чернігівської міської ради Чернігівської області

    Маркова Марія Анатоліївна

    Чернівецька область

  211. 25.
  212. Ілащук Ольга Григорівна

    Колінковецький навчально-виховний комплекс Хотинського району Чернівецької області

    Ілащук Марина Степанівна Банар Аріна Миколаївна

    м. Київ

  213. 26.
  214. Ситник Елла Василівна

    Спеціалізована школа № 250 м. Києва

    Гринькевич Юлія Василівна

    м. Севастополь

  215. 27.
  216. Майорова Аліна Олексіївна

    Севастопольська гімназія № 5 ім. Лесі Українки Севастопольської міської ради

    Рогожин Дмитро Олександрович

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    Про схвалення проекту Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про взаємне працевлаштування членів сімей працівників закордонних дипломатичних установ, Кабінет Міністрів України

    Про схвалення проекту Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про взаємне працевлаштування членів сімей працівників закордонних дипломатичних установ

    Внеочередные выборы мэров ряда городов назначены 26 октября 2014 года

    Верховный Совет Украины назначил проведение внеочередных выборов городских председателей ряда городов на 26 октября 2014 г.

    В.Янукович призвал активизировать работу по имплементации принятых законов

    Президент Украины Виктор Янукович призвал Кабинет Министров Украины активизировать работу по имплементации уже принятых законов, подзаконных и нормативных актов, особенно тех, которые касаются ...

    В центре Киева автокооператив самовольно захватил земельный участок под строительство

    Прокуратура Шевченковского района Киева начала уголовное производство по факту самовольного захвата земельного участка в центре столицы для незаконного строительства. Об этом сообщает пресс-служба ...

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb