Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Этот интернет портал классный! Пользовался довольно часто. Этот интернет портал ждет светлое будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б видеться с Вашими работами почаще! Действуйте!

Этот сайт отличный! Пользовался довольно чуть ли не по три раза на день. Этот сайт ожидает светлое будущее. Желаю удачи. Хотелося б встречаться с Вашими новыми работами чаще!

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...




Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Усі дороги ведуть до рояля

    Усі дороги ведуть до рояля

    Збираються кошти на сучасні концертні інструменти для столичного Будинку актора та Національного музею літератури

    Прислів’я «Усі дороги ведуть у Рим» походить від надійних бруківок, які з’єднували зі столицею Римської імперії найвіддаленіші провінції. А щодо класично-музичної сфери столиці України на часі перефразувати цей вислів ось так: «Усі дороги ведуть до рояля». Бо саме цей музичний інструмент може об’єднати нині багато чого і багатьох. Він уже згуртував у Києві відому піаністку Євгенію Басалаєву, столичний Будинок актора, Національний музей літератури та австрійську фірму «Joseph Brodmann Piano Group».

    Інструмент настроювали щопівгодини

    ХХІІІ концертом камерної музики «Автографи літопису часу» в Національній філармонії народна артистка України Євгенія Басалаєва започаткувала серію благодійних заходів меценатського проекту «За духовне відродження України», щоб зібрати кошти на придбання роялів австрійської фірми «Joseph Brodmann Piano Group» для концертного залу Будинку актора та зали колишньої Колегії Павла Галагана — нині Національного музею літератури. У здійсненні цієї шляхетної справи до культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік», який очолює Євгенія Басалаєва, вже долучився Президентський фонд Леоніда Кучми.

    «У нас є хороші зали в Будинку актора, в Музеї літератури. Та без роялів високої якості музичні події європейського ∂атунку там не можливі. Мені було соромно, коли португальські піаністи, яких я запросила до Будинку актора, грали чудову музику, але інструмент доводилося настроювати щопівгодини, — аргументує пані Євгенія свою ініціативу. — Українські студенти яскравого музичного обдарування, лауреати престижних міжнародних конкурсів, після 4-го курсу від’їжджають за кордон, якщо їм там щось пропонується. Бо в Києві немає концертних залів, де б вони могли грати постійно, —Колонний зал філармонії молодим не по кишені. Але треба створювати їм професійні умови, щоб талановиті юнаки і дівчата могли реалізовувати себе на Батьківщині.

    Я зустрічалася з президентом фірми «Brodmann», котрий спеціально приїжджав до Києва, і він сказав, що концертний рояль може продати нам за вартістю робочого інструмента і зробити знижку. Тож дуже пощастило, що можемо зібрати гроші на два роялі, бо вони доступні за ціною. Купуватимемо їх у Відні, на фабриці. Я сама вибиратиму».

    Ось так пані Євгенія мріє підійти до роялів, придбаних за її ініціативи. Фото з сайту golos.com.ua

    Спадок Драй-Хмари працює і дотепер

    Про те, як важливо мати якісний рояль у Музеї літератури, розповіла його директор Галина Сорока: «Наша унікальна за своєю історією зала колись була частиною знаменитої Колегії Павла Галагана, яку називали «школою академіків». Заснувавши її, відомий український меценат Григорій Павлович Галаган та його дружина Катерина Василівна, з родини Кочубеїв, вклали в навчальний заклад усі свої статки, щоб таким чином увічнити пам’ять про рано загиблого сина Павла і робити для інших талановитих дітей те, що не встигли для нього. У цій залі й тоді повсякчас відбувалися великі культурні події, бо навколо колегії гуртувалася українська інтелігенція — письменники, актори, художники; та й з-поміж її випускників багато людей, які уславили українську культуру. Зокрема й відомий репресований український поет Михайло Драй-Хмара — рояль саме з його родини, зі своєю цікавою історією, стоїть нині в залі й донині працює. Навіть пані Євгенія Басалаєва зі своїми учнями одного разу грали на ньому концерт, але інструмент, звісно, не відповідає рівню їхніх можливостей.

    У музеї щороку відбувається до 180 культурних заходів, значна частина з яких супроводжується музикою. Тож пані Євгенія Басалаєва відкриває нову сторінку нашої прекрасної зали: щоб сучасний якісний рояль у ній відповідав і благородному духу колегії за часів Галаганів, який ми намагаємося зберегти в музеї, і статусу професійних виконавців, які тут концертуватимуть. А залучаючи до придбання такого інструмента фірми, організації, заможних українців, пані Євгенія продовжує традицію меценатства, яке заснував Григорій Галаган».

    Колись українські землевласники, такі як М. Овсянико-Куликовський, В. Тарновський, Г. Галаган, Д. Ширай, утримували симфонічні оркестри, ансамблі, оперні та балетні трупи, найобдарованіші артисти-кріпаки за їхні гроші здобували престижну музичну освіту навіть за кордоном.

    У нинішніх українських багатіїв є «хатинки» й просторіші за Національну філармонію України, куди вони навіть не навідуються. Вони пильно стежать, щоб і годинник, і одяг, і авто та все інше були найпрестижніші й не дешевші, ніж у приятелів-олігархів. Та їх не обходить, що столиці України непрестижно мати єдиний пристойний зал, Колонний імені М. В.Лисенка, всього лише на понад 500 місць, в той час як у європейських країнах будуються нові симфонічні зали, і не лише в столицях…

    Та якщо нові великі зали для України — все ще непідйомні гори, то відрадно, що потроху рухаються «Магомети», «проштовхуючи» в камерні зали нові якісні роялі, а заодно відроджуючи славу і цих інструментів, і мистецьких та меценатських традицій в Україні, і дбаючи про майбутнє вітчизняних музичних талантів та статусу висококультурної держави.

    ДОВІДКА «УК»

    В Україні інструменти фірми «Brodmann» не дуже відомі: цей бренд відродився кілька років тому, після 200-річного забуття. А ще на початку ХІХ століття їх добре знали в європейському музичному товаристві. У Відні, музичній столиці Європи, на них залюбки грали Людвіг ван Бетховен, Карл Марія фон Вебер.

    До старого бездітного Йозефа Бродмана 1805 року прийшов навчатися фортепіанній справі молодий хлопець Ігнац Бьозендорфер. Він став найкращим учнем майстра, і той продав йому в 1828 році свою фабрику з усіма роялями і правом їхнього виробництва для імператорського двору. У перші 10 років на інструментах «Bоsendorfer» зазначалося, що це колишні «Brodmann».

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.

    Возможно, это Вас заинтересует

    Про введення в дію рішень колегії Держземагентства України від 29.11.2013, Державне агентство земельних ресурсів України

    Про введення в дію рішень колегії Держземагентства України від 29.11.2013 Відповідно до абзацу другого пункту 13 Положення про Державне агентство земельних ресурсів України( 445/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 445, НАКАЗУЮ:

    Одеса задихається від пилу

    Місяць тому за приписом Азово-Чорноморської екологічної інспекції у Керченському морському торговому порту було призупинене вантаження вугілля. Городяни скаржилися на забруднення навколишнього ...

    Деякі питання використання у 2013 році коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження, Кабінет Міністрів України

    Деякі питання використання у 2013 році коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження 1. Міністерству фінансів спрямувати в межах видатків розвитку у 2013 році залишок коштів, що надійшли у минулі періоди до спеціального фонду державного бюджету( 5515-17 ) від Європейського Союзу за Угодою про фінансування програми "Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії", у сумі 324802,5 тис. гривень (далі — бюджетні кошти) Міністерству економічного розвитку і торгівлі на здійснення заходів Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки( 243-2010-п ), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 16, ст. 762; 2011 р., № 32, ст. 1347).

    Судебный юрист в Дарницком районном суде

    Юрист в Дарницком суде даст подробную консультацию, оценит перспективы дела и поможет во время заседания.

    05145472d80649777fc2d927daedc5fb