Група американських сенаторів оприлюднила план реформи імміграційної системи США. Цей план дозволить легалізувати статус 11 мільйонів незареєстрованих іммігрантів, які зможуть здобути спочатку дозвіл на постійне проживання, а згодом і громадянство.
До групи з 8 людей увійшли по 4 сенатори від демократів та республіканців. Вони сподіваються, що Сенат схвалить законопроект вже навесні.
«Ми надто довго задовольнялися тим, що ці люди мали дозвіл підстригати наші газони, подавати нам їжу, прибирати наші будинки і навіть наглядати за нашими дітьми. І при цьому вони не мали жодних переваг, якими славиться наша країна. Я думаю, всі погодяться з тим, що не в інтересах нашої країни, аби всі ці люди продовжували ховатися в пітьмі», — заявив республіканець Джон Маккейн, який всупереч однопартійцям і раніше висловлювався за спрощення процедури легалізації.
Водночас програма передбачає більш жорсткий прикордонний контроль та відстеження терміну перебування у США людей, які приїхали за студентськими, туристичними та іншими тимчасовими візами. Сьогодні президент Обама має презентувати власний план щодо імміграційної системи, розроблений адміністрацією Білого дому.
Про внесення зміни до постанови НКРЕ від 21 грудня 2011 р. № 2, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення зміни до постанови НКРЕ від 21 грудня 2011 р. № 2 Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23 листопада 2011 р. № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", ураховуючи звернення ДП "Енергоринок" (лист від 20 серпня 2013 р. № 02/41-7706), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
В Україні зареєстрували ще одну смерть від грипуПротягом 11 тижня поточного року летальний випадок у особи, в організмі якої знайшли вірус грипу, зареєстрували у місті Чернігів.
| Деякі питання підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу, Кабінет Міністрів УкраїниДеякі питання підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Затвердити Державну цільову соціальну програму підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу (далі — Програма), що додається.
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р. № 179, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р. № 179 Кабінет Міністрів України постановляє: Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р. № 179( 179-2005-п ) "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" (Офіційний вісник України, 2005 p., № 11, ст. 522; 2011 р., № 4, ст. 204, № 27, ст. 1130, № 59, ст. 2361) такі зміни:
|