Сьогодні у Рівному журналісти мали змогу спостерігати за тим, чи поступаються місцеві водії дорогою автомобілям оперативних служб.
В рамках профілактичних заходів під умовною назвою «Увага! Спецсигнал!» вартові доріг провели рейд, у ході якого виявляли недисциплінованих водіїв, які ігноруючи Правила дорожнього руху не надавали перевагу у русі автомобілю швидкої медичної допомоги. До інсекторів ДАі та лікарів приєдналися й представники ЗМІ.
- Ми постійно стикаємося з тим, що наші водії не хочуть пропускати автомобіль швидкої допомоги. Тому ми не завжди можемо приїхати вчасно. А бували випадки, коли нам повідомляли про необхідну медичну допомогу та благали якомога скоріше приїхати, проте «дякуючи» нашим водіям ми затримувалися на тривалий час і приїжджали на виклик дуже пізно, коли людині вже медична допомога була не потрібна — розповідає Василь Краков’ян, лікар третьої бригади швидкої медичної допомоги м. Рівне.
Під час проведення рейду колона автомобілів рухалася вулицями Рівного. Працівники ДАІ разом з журналістами фіксували порушення ПДР. Водіям, які не погоджувалися з порушенням, надавали можливість переглянути відео, яке було зафіксовано відеокамерою журналістів.
- Такі рейди проводяться з метою підвищення транспортної дисципліни серед наших водіїв. Загалом з початку проведення профілактичних заходів «Увага! Спецсигнал» працівниками ДАІ було складено близько 20 адміністративних протоколів за ч. 3 ст. 122 КУпАП, згідно якої передбачено накладення штрафу в розмірі від 510 — до 680 грн. — повідомив начальник обласної Державтоінспекції підполковник міліції Олександр Семенюк.
ДАІ Рівненської області)