Судебный адвокат

Консультации

Вопрос к юристу:


О нас
Просто отличный сайт! Хорошенький интернет сайтик! Очень здорово. Всё доступно и просто. Спасибо за профессиональный сайт!

С огромной благодарностью отзываемся о тех, от кого зависит существование этого интернет проекта.

Судебные статьи
Иск в суд: услуги адвоката

Иск в суд: услуги адвоката Адвокат поможет составить исковое заявление в суд, соберёт необходимые доказательства и избавит от массы отрицательных эмоций ...

Определение места проживания ребенка в процессе ...

Определение места проживания ребенка в процессе развода родителей Наши семейные адвокаты правильно составят исковое заявления и учтут все претензии и требования клиента, и обязательно прислушаются ...

Процедура по составлению иска в суд от юриста

Процедура по составлению иска в суд от юриста Именно от грамотности составления иска в суд и будет напрямую зависеть решение, которое вынесет судья ...

Новости Юристов
Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль...

Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, водій якого незаконно перевозив ялинки Днями, близько 13 години, під час нагляду за дорожнім рухом, поблизу села Балашівка Березнівського району інспектори ДАІ, зупинили вантажний автомобіль ГАЗ53, під керуванням мешканця міста Березне.

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами .

На Полтавщині працівники ДАІ зустрілися із студентами вищого міжрегіонального професійного училища Основною темою зустрічі стало питання безпечної поведінки на автодорогах. Під час спілкування інспектор управління ДАІ Ірина Пилипенко зупинилася на кожній із категорій учасників дорожнього руху.

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ ...

За героїзм та відвагу вінницькі працівники ДАІ отримали позачергові спеціальні звання Сьогодні, 8 січня, до міста Немирів Вінницької області завітав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко аби за дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагородити ...
Наши дела в суде

№757/773/14-к

Судья: Білоцерківець О. А.
07.01.2015

№757/30624/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

№757/34306/14-ц

Судья: Цокол Л. І.
07.01.2015

Хід конем. Троянським…

  Хід конем. Троянським…Ці хитромудрі потомки еллінів зазвичай знаходять слабину в своїх найближчих сусідів і діють хоча й підступно, проте блискавично, без огляду на дрібнички в одязі: це може бути грецька тога, східна тюбетейка чи північний сарафан з кокошником.

  А як подарунок замість троянського коня пропонують приватне метро до багатостраждального (щодо забезпечення комунальним транспортом) столичного спального району Троєщина і будівництво 13 російськомовних середніх навчальних закладів та 20 (за іншою версією — 30) дитсадочків у вигляді… інвестиційних мільярдів.

  Ви не повірите, цей план має красиву і привабливу назву: «Київ — Москва: територія дружби». Його презентували цього тижня під час Днів Москви в столиці незалежної Української держави.

  Пригадаємо, що угоду про партнерство і співпрацю між столицями двох сусідніх держав підписували ще на зорі нашої незалежності 20 років тому, коли Київ до попередніх побратимів — фінського Тампере, італійської Флоренції, польського Кракова приріс ще півсотнею нових.

  У ній, зокрема, передбачалося проведення днів Києва в Білокам’яній і, відповідно, — Москви на берегах Славутича. Спершу такі гостини відбувалися в теплій обстановці: киян зустрічали російським кулічем, а москвичів нашим короваєм, у тамтешній мерії лунало «Розпрягайте, хлопці, коней», а на Хрещатику «Во поле береза стояла». Згодом зі сходу повіяло північним вітром, який аж на десять років поспіль заморозив те, що так добре розпочиналося.

  Крига скресла зовсім недавно, зі зміною керівництва виконавчою владою в обох столицях. Торік, приміром, якийсь надто жвавий сподвижник зміцнення українсько-російських зв’язків навіть закрив фасад одного з будинків навпроти столичного Бессарабського ринку, що реставрувався, велетенським плакатом, на якому міст через Дніпро з’єднував столиці України та Росії.

  Після десяти років прохолодного братерства саме цього вересня в Києві знову урочисто стартували Дні Москви. І не прості, а приурочені 20-річчю започаткування побратимських відносин.

  Та замість втішитися від зустрічі зі старими-новими друзями, столична громада з подивом дізналася: саме під час цих днів підписано угоду між Київміськдержадміністрацією та ТОВ «Інвестиційна компанія Зовнішекономбанку «ВЕБ Капітал», яка забезпечить нам будівництво четвертої лінії столичного метрополітену. Однак ця лінія буде приватною, тобто належатиме не столичній громаді чи нашій державі, а московському товариству з дуже обмеженою відповідальністю.

  Оскільки ж законно обраного голови в нас катма, то кияни, обриваючи телефон нашої редакції, в різкій формі запитують: «А нашою думкою ви, панове очільники виконавчої влади в столиці, цікавилися?». Погодьтеся, перед давно очікуваними виборами міського голови та Київради ці слова звучать нериторично.

  Ще зловіснішою є широко розрекламована інформація про ще один «горизонт» нового інвестиційного співробітництва: московські інвестори будуватимуть киянам російськомовні школи та дитячі садки, а ми з вами зі своєї кишені, тобто столичного бюджету, протягом наступних десяти років віддаватимемо російському банку його сьогоднішні кошти, але із завтрашніми відсотками.

  Як вам така перспектива, дорогі земляки?! І це при тому, що, як заявив чинний голова Київміськдержадміністрації (цитуємо «Українську правду — Київ»), «питання про збільшення кількості російськомовних шкіл у Києві не обговорювалося столичною владою, бо немає відповідної ініціативи городян».

  Немає не лише ініціативи, а й попиту, бо лише в одному, щоправда, міністерському кабінеті набридливою мухою дзижчить ідея невідкладно звести російськомовний середній навчальний заклад, зовсім не потрібний киянам.

  Здається, українські школи ми ще будувати не розучилися. Та й величезної гостроти їхнього масового будівництва поки що не відчувається. А те, що показували російським колегам під час нинішніх днів Москви, — «Казку» для дошкільнят, гімназію ім. О. Пушкіна, спецшколу біотехнологій, не гірше не лише від подібних московських, а й варшавських, паризьких чи віденських освітніх закладів. Вочевидь у цьому, та й в інших російських подарунках криється якесь «подвійне дно».

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.

  Возможно, это Вас заинтересует

  Китай впервые обошел США по числу патентных заявок

  Китай впервые обошел Соединенные штаты Америки по числу патентных заявок, об этом говорится в докладе, опубликованном Всемирной организацией интеллектуальной собственности. В исследовании приводятся ...

  Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у відповідність із Кримінальним процесуальним кодексом України, Верховна Рада України

  ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у відповідність із Кримінальним процесуальним кодексом України (реєстр. № 11355), поданий Кабінетом Міністрів України.

  Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 177, Кабінет Міністрів України

  Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 177 Внести у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 177( 177-2012-р ) "Деякі питання використання у 2012 році державних капітальних видатків" — із змінами, внесеними розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 р. № 299, від 25 червня 2012 р. № 464, від 25 липня 2012 р. № 533, від 5 вересня 2012 р. № 640, від 1 жовтня 2012 р. № 756 і постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2012 р. № 892 (Офіційний вісник України, 2012 p., № 74, ст. 2981), зміни, що додаються.

  встановлених у швейцарських франках, в долари США та в євро з 01.04.2013 р. по 30.06.2013 р., Державна адміністрація залізничного транспорту України

  Объявляются коэффициенты пересчета ставок ТП СНГ ( 998_535 ), установленных в швейцарских франках, в доллары США и в евро с 01.04.2013 г. по 30.06.2013 г.

  05145472d80649777fc2d927daedc5fb