Одесский областной совет предоставил русскому языку статус регионального. Соответствующее решение было принято на внеочередной сессии сегодня, сообщают «Украинские новости».
За принятие этого решения проголосовали 98 депутатов из 108, зарегистрировавшихся.
Документ принят в рамках реализации положений Закона Украины о языковой политике.
Принятие решения сопровождалось пикетом его противников у облсовета, в котором приняли участие около 50 человек.
Напомним, в понедельник Одесский горсовет на внеочередной сессии принял решение, согласно которому русский язык получил в городе статус регионального.
Контакты:
ке от 111 15 августа 2012 года 14:45 #
ке 15 августа 2012 года 14:30 #
Абраша 15 августа 2012 года 14:26 #
111 15 августа 2012 года 14:00 #
Владимир Маслов -111му 15 августа 2012 года 13:37 #
Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, ураховуючи вжиття суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ) і пов'язаних з ним законів, та на підставі матеріалів науково-виробничого підприємства "Деметра" вих. від 04.03.2013 № 118, вх. від 12.03.2013 № 12/28382-13 та вих. від 26.03.2013 № 118/2, вх. від 05.04.2013 № 12/37530-13 НАКАЗУЮ:
Про передачу нерухомого майна у м. Дніпропетровську, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу нерухомого майна у м. Дніпропетровську Прийняти пропозицію Генеральної прокуратури України та Фонду державного майна щодо передачі Генеральній прокуратурі України із закріпленням за нею на праві оперативного управління будівель і споруд (літер А-3, Б-2, В-1, Г-1, Д) по пров. Скориківському, 1, у м. Дніпропетровську.
| Про накладення штрафу на ПАТ «Тернопільміськгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро накладення штрафу на ПАТ «Тернопільміськгаз» та попередження про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ
|