Справа № 752/119/14-к
Провадження №: 1-в/752/7/14
УХВАЛА
24.01.2014 року м. Київ
Суддя Голосіївського районного суду м. Києва Дідик а М.В., з участю секретаря Гайдамаки Д.Л., прокурора Попія А.С., представника КВІ Подоляна А.О., розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Києві подання інспектора КВІ про звільнення ОСОБА_2 від призначеного вироком суду покарання, у зв»язку з закінченням іспитового строку,
В С Т А Н О В И В :
Інспектор Голосіївського РП Голосіївського МРВ КВІ в м. Києві звернулася до суду з поданням, про звільнення ОСОБА_2 від призначеного покарання у зв»язку з закінченням іспитового строку.
Зазначено, що ОСОБА_2 перебуває на обліку в КВІ з 25.04.2013 року. За вказаний період зарекомендував себе задовільно. До адміністративної відповідальності не притягувався. За місцем проживання характеризується посередньо, скарг на його поведінку за місцем проживання, не надходило.
Іспитовий строк закінчився 08.01.2014 року.
В судовому засіданні прокурор та представник КВІ подання підтримали.
ОСОБА_2 просить звільнити його від призначеного судом покарання у зв»язку з закінченням іспитового строку.
Ознайомившись з матеріалами, заслухавши пояснення засудженого, думку прокурора та представника КВІ, суд прийшов до висновку про необхідність звільнення ОСОБА_2, який 09.01.2013 року Голосіївським районним судом м. Києва засуджений за ст. 185 ч.2 КК України до позбавлення волі на строк два роки та, на підставі ст. 75 КК України звільнений, від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік з покладенням обов»язків, визначених ст. 76 КК України, - від призначеного судом покарання, у зв»язку з закінченням іспитового строку.
Керуючись ст.ст. 537, 539 КПК України, ст. 78 КК України, суд
У Х В А Л И В :
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, звільнити від покарання, призначеного 09.01.2013 року вироком Голосіївського районного суду м. Києва, яким його було засуджено за ст. 185 ч.2 КК України до позбавлення волі на строк 2 (два) роки та, на підставі ст. 75 КК України, звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік з покладенням обов»язків, визначених ст. 76 КК України, - у зв»язку із закінченням іспитового строку.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Суддя Дідик М.В.